Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Tümay Dönmez ile Serkan Duran , önceki akşam İzmit Yelken Kulübü Tesislerinde düzenlenen çok güzel bir törenle nişanlandılar. Tüpraş’ta çalışan CHP’nin Merkez İlçe eski Başkanlarından, İl Genel Meclisi eski üyesi Orhan Dönmez ile İzgaz’da çalışan Filiz Dönmez’in kızı ile , İstanbul’da oturan işçi emeklisi Fikri Duran ile Belkıs Hanım’ın İnşaat Mühendisi oğulları dün gece Yelken Kulübünde evliliği giden ilk adımı gerçekleştirdiler.

Tümay Dönmez Tire Kutsan’da İş Sağlığı ve İş Güvenliği Mühendisi olarak, Serdan Duran da Türkmen İnşaat firmasında İnşaat mühendisi olarak çalışıyor. Dönmez ailesinin damat adayı, önümüzdeki ay vatan görevine gidecek, dönüşte de nikah gerçekleşecek. Gençlerin nişan yüzüklerini, gazetemizin Genel Yayın Müdürü İsmet Çiğit taktı.

Nişan töreninde ağırlıklı olarak kız tarafı Dönmez ailesinin konukları vardı. Yelken Kulübü Tesislerinin canlı müzik yapan orkestrası, bütün konukları coşturdu. Tümay ve Serkan, Dönmez ve Duran aileleri de bu mutlu olayın tadını çıkarttılar.

Düşüncelerinizi yazın!

Yelken Kulübünde Nişan Töreni

Ücretsiz Abonelik