Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Kocaeli Fuarı, 16 Haziran’da ünlü sanatçı Volkan Konak ile büyük bir şölen havası içerisinde olacak. Geceye binlerce vatandaşın katılım göstermesi bekleniyor.

Volkan Konak hayranları ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu organizasyon ile Fuar’da sahne alacak.

Kocaeli Fuarı’ndaki çarşamba günü konser etkinlikleri kapsamında 16 Haziran günü Ana Sahne’de Volkan Konak konser verecek.

5 Yorum “Volkan Konak, Fuar Konseri”

 1. dilek dedi ki:

  heryıl birsürü sanatçı geliyor ilimize ama ne yazıkkı hiçbirini izliyemiyoruz çünkü konseri adam gibi izleyecek bir yerimiz yok.hele fuarda konser izlemekmi resmen işgence onca kalabalığın vede tacizcinin arasında ayakta saatlerce bekleyerek üstüne üstlük bide taciz edilerek.anlamıyorum belediye bunları bildiği vede gördüğü halde neden insanların oturarak ailesiyle birlikte izleyebileceği bir anfi titayro yapmıyor. sekada yaptılar uçurtma tepesi diye otur oturabilirsen dimdik bir bayır ortaya oturuyorsun öndekiler ayağa kalkınca birşey görünmüyor. tepeye oturuyorsun sahne görünmüyor resmen işgence o yüzden izmitte konsermi allah korusun..

 2. s dedi ki:

  volkan kobası cok seviyorumm konserine gidecegim ama cok sıkışık oluyo ve yani taciz fln olunca insan korkkuyo ama ney olursa olsun bn volkan konagımı gorecegimmm

 3. ErtuğruL dedi ki:

  O Zmn alacan yanına sevgilini,nişanlını,amca oğLunu,teyze oğLunu vs..
  öyle gidiceksin.

 4. sedat dedi ki:

  çok çok çok haklısın dılek

 5. ayşenur dedi ki:

  bn gittim volkanın konserine izmitte, çok kişi vardı çok kalabalıktı ağaçlara çıkıp baktık walla, kimseden gözükmüyordu. 😀

Düşüncelerinizi yazın!

Volkan Konak, Fuar Konseri

Ücretsiz Abonelik