Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Prof. Dr. Üstün Dökmen’ in akademik bilgileri ve gözlemlerini paylaşacağı, eğlenceli parodilerle renklendirilmiş, zaman zaman seyircinin katılımıyla interaktif bir boyuta taşınan, bilgilenmenin aynı zamanda çok eğlenceli bir süreç olabileceğini gösteren tiyatral şovu ile Kocaeli’ye geliyor.

Gösterinin içerdiği bazı konu başlıkları şunlardır; İletişim kazaları, nedenleri ve sonuçları “Beni bir tek sen anladın sen de yanlış anladın

Prof. Dr. Üstün Dökmen 27 Şubat Pazar günü Süleyman Demirel Kültür Merkezinde Saat:20.00 itibari ile izlenilebilir.

Bilet Satış Noktaları :
 • Karaman Kırtasiye (Migros Yanı)
 • S.D.K.M. Gişesi
 • Rezervasyon: 0262 323 06 00 – 0536 468 73 54

2 Yorum “Üstün Dökmen Kocaeli’ye geliyor”

 1. nurşen sözen dedi ki:

  işyerinde sosyal etkinlikler konusunda öncü olurdum . resmi olarakta bu görev bana verilmişti. bu sayede ben ve arkadaşlarım. şehrimize gelen tiyatro etkinliklerine mümkün olduğunca katılmaya çalışırdık.
  Beş yıl önce emekli oldum. Uzun zamandır tiyatro izleyemedim. Bir anlamda hasret kaldım diyebilirim.
  İzmit,te yapılacak etkinliklerden haberim olursa şahsen ve çevrem adına yine elimden geleni yapmaya çalışırım. çalışmalarınızda başarılar dileğiyle.
  nurşen sözen

 2. ayşe nilgün güler dedi ki:

  kişisel gelişimle ilgili seminerlere ihtiyacımız var ülke olarak. ve bu seminerlerin insanların yaşamında çok etkili olduğunu bildigim için üstün dökmen gibi bir ustadı izlemek büyük bir keyif. izmitin daha çok psikiloji ve kişisel gelişim seminerlerine ihtiyacı var devamlılığın sürmesini isterim. aracı olanlara sonsuz teşekkürler

Düşüncelerinizi yazın!

Üstün Dökmen Kocaeli’ye geliyor

Ücretsiz Abonelik