Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Tüpraş'lıların Ahenk Konseri 2008
Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşu olan Tüpraş’ın çalışanlarının bir araya getirdiği koro, SKM’de ‘Ahenk’ adı verilen muhteşem bir konser verdi

Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının başında gelen Tüpraş, sanata ve sanatçıya verdiği önemle de adından sıkça söz ettiriyor. Tüpraş Genel Müdürlüğü ve İzmit Rafineri Müdürlüğü personelinden oluşan Tüpraş Türk Müziği Korosu, önceki gün Sabancı Kültür Merkezi’nde ‘Ahenk’ adı verilen muhteşem bir konsere imza attı. Uzun zamandır şef Coşkun Açıkgöz nezaretinde çalışmaları sürdüren koro, 16 erkek ve 16 bayan solist ve 20 kişilik saz heyetinden oluşuyor. Yaklaşık 2 saat süren konserde 24 parça seslendiren koro üyeleri, performanslarıyla ayakta alkışlandı.

Konsere ilgi azdı
İki bölümden oluşan konsere TÜPRAŞ Genel Müdürü Yavuz Erkut, TÜPRAŞ Genel Müdür Yardımcıları İbrahim Yelmenoğlu ve Yılmaz Bayraktar, Koç Holding TÜPRAŞ Enerji Grubu Başkanı Erol Memioğlu, İzmit Rafineri Müdürü Uğur Turhan,  Kırıkkale Rafineri Müdürü Hadi Erbeyoğlu, Hereke Hava Radar Mevzi Komutanı Yarbay Vedat Göğer ve eşi, grup müdürleri ve Tüpraş çalışanları katıldı. Katılımın son derece az olduğu gözlenen konserden sonra konuklara Tüpraş tarafından kokteyl verildi.

BizimKocaeli

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik