Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Sevgi Fırtınası
Türü : Romantik, Drama
Yılı : 2008
Yönetmen : George C. Wolfe
Oyuncular : Diane Lane, Richard Gere, Christopher Meloni, Viola Davis, Becky Ann Baker, Scott Glenn, Linda Molloy, Pablo Schreiber, Mae Whitman, Amanda Willis, Charlie Tahan, Carolyn McCormick

Gösterildiği Yerler:
Outlet :12:15 14:30 16:45 19:00 21:00
İletişim ve Bilet Bilgileri

Film Hakkında:
Nicholas Sparks’ın çok satan romanından sinemaya uyarlanan Nights in Rodanthe / Sevgi Fırtınası, hayatı karmaşa içinde olduğu için küçük bir kasabada inzivaya çekilen genç bir kadının hikayesini anlatıyor. George C. Wolfe’un yönettiği filmin senaryosunu Ann Peacock ve John Romano kaleme aldı.
Adrienne Willis, içinde bulunduğu sıkıntılardan biraz kurtulabilmek ve düşünebilmek için, Kuzey California’da küçük bir kasaba olan Rodanthe’ye gelir. Genç kadının sıkıntılarının kaynağı eve dönmesi için direten kocası ve verdiği her karardan nefret eden kızıdır. Adrienne’in Rodanthe’ye varışından çok kısa bir süre sonra, büyük bir fırtınanın yaklaşmakta olduğu bildirilir.
Kasabaya kendisi gibi sıkıntılarından kurtulmak için gelen biri daha vardır. Dr. Paul Flanner (Richard Gere) da, Adrienne gibi bir süre yalnız kalabilmek için kasabaya gelmiştir. Fırtına kasabaya doğru yaklaşırken, bu ikili huzuru birbirlerinde ararlar. Bu büyülü haftasonu Adrienne ile Paul’un hayatlarının kalanına yansıyacak, hayatlarını değiştirecek bir aşkı beraberinde getirecektir.

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik