Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Seka Park’ta Zafer Kutlamaları Gerçekleşti
Kısa bir süre önce duyurmuş olduğum “Seka Park’ta Zafer Kutlamaları Gerçekleştirilecek” Kocaeli Zafer Bayramı Kutlamaları etkinlikleri büyük bir çoşku ile kutlandı. Kutlama etkinliklerinde ünlü sanatçı Rafet El Roman ile Anadolu Ateşi Dans Grubu sahne alarak Seka park’ta tüm Kocaeli’leri büyüledi.

Sekapark’ta düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına katılan, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ’Bize bu zaferi yaşatan ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını minnetle anıyorum’’ dedi.

Sekapark’ta gerçekleştirilen 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri renkli görüntüler ile yaşandı. Deniz tarafına kurulan podyumun önünü ve Uçurtma Tepesi’ni dolduran vatandaşlar, önce Anadolu Ateşi ve ardından da Rafet El Roman ile unutulmayacak bir gece yaşadı.

Gecenin ilk gösterisini Anadolu’dan esintiler sunan Anadolu Ateşi gerçekleştirdi. Grubun baş dansçısına çiçek verildi ve İzmit’in sembolu saat kulesinin cam biblosu hediye edildi.

Sekapark’taki 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusu pop müziğin sevilen ismi Rafet El Roman’ın sahne almasıyla zirveye çıktı.

Tüm Kocaeli’ler konser boyunca Rafet El Roman’ın şarkılarını hep birlikte söylerek bu güzel kutlamanın tadını çıkartı. Rafet ede Çicek ile cam biblosu hediye edildi.

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik