Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Öykü Berk Kocaeli Fuarı Konseri
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat ve Eğlence Fuarı, Güneş Sahnesi birbirinden değişik ve görkemli konser akşamlarına tanıklık etmeye devam ediyor. Güneş Sahnesine 27 Ağustos Çarşamba akşamı 21:30’da Öykü ve Berk kardeşler konuk olacak. İkiz kardeşler İzmitli hayranları için unutulmayacak bir konser akşamı yaşatması bekleniyor.

Kocaeli Fuarı içerisinde bulunan Güneş Sahnesinde gerçekleşecek olan akşam saat 21.30 itibari ile başlayacak Kocaeli halkı konseri ücretsiz olarak izleyebilecek. Tabi fuar giriş ücreti olarak 1 YTL ödeyecekler.

3 Yorum “Öykü Berk Kocaeli Fuarında Konser Verecek”

  1. ayhan dedi ki:

    slm kızlar konsere yalnız mı gıdeceksınız hadı gelın beraber gıdelim ayhan_-_94@hotmail.com

  2. omer faruk dedi ki:

    ya ayhan sen gıt arkadaş aramayı başka sıtelerde bul burası arkadas vermıyo manıta vermıyo lutfen yapma boyle tabıkıde konsere yalnız gıtmıcekler abılerı ablaları kankılerı arkılerı her neyse bu devırde kımse yalnız gıtmez merak etme boyle olma bence dusun bıraz bu sıteden sana kız arkadaş olurmu dıye yanı bıraz dusun bışee demıcem dedım ama dayanamadım yanı ….

  3. omer faruk dedi ki:

    oyku berk gecen senede gellmıştı çok guzeldı nasıpse sımdıde gıtmeyı dusunuyorum ıns ya başkandan allah razı olsun da gokhan ozenı getırdı bıde ozanı getırsın

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik