Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Mahsun fanatikleri sınır tanımadı
Kocaeli Fuarı’nda, Mahsun Kırmıgül izdihamı yaşandı. Kırmızıgül fanatikleri ünlü sanatçıyı daha yakından görebilmek için adeta birbirlerini ezdi

Kocaeli Fuarı, önceki akşam 2008 sezonunun en kabalık gününü yaşadı. 28 Haziran İzmit’in düşman işgalinden kurtulmasının 27. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Kocaeli Fuarı’nda ücretsiz konser veren arabesk müziğin güçlü sesi Mahsun Kırmızıgül’e binlerce kişilik koro eşlik etti. Yönetmenliğini yaptığı Beyaz Melek filmiyle hayran kitlesini daha da genişleten Kırmızıgül’ün fanatikleri, sanatçıya bir anlığına dokunabilmek için birbirlerini ezdi. Sahneye çıkmak isteyen Mahsun fanatikleri güvenlik görevlilerine sıkıntılı anlar yaşattı.

Tacize önlem
İki yıl aradan sonra ilk halk konserine çıkan Mahsun Kırmızıgül, konfetive meşaleler eşliğinde sahne aldı. Hayranlarının sevgi seliyle moral bulan ünlü sanatçı, konserine ilk albümünde yer alan eserlerle başladı. Binlerce kişinin izlediği konserde bayan seyircileri tacizden korumak için de önlem alındı. Kırmızıgül’ü dinlemeye gelen bayanlar, protokol bölümüne alınarak tatsız olayların yaşanmasının önüne geçildi. Konser alanının güvenliğini sağlamakla görevlendirilen zabıta ekipleri ise yetersiz kaldı. Kırmızıgül hayranlarının unutulmaz anlar yaşadığı konser Kocaeli Diyarbakırlılar Derneği Başkanı Mehmet Eryılmaz ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan vekili İlyas Şeker’in sanatçıya çiçek takdim etmesiyle sona erdi.

Özgen ÇAVUŞ
BizimKocaeli

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik