Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Kuruçeşme Belediyesi Sünnet Şöleni
Kuruçeşme Belediyesinin geleneksel olarak düzenlediği sünnet şöleni etkinlikleri dün akşam Belediye Sosyal Tesislerinde 18.00 – 21.00 saatlari arasında gerçekleşti. Kuruçeşme Belediyesi’nin düzenlediği sünnet şölenine Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’da katıldı.

Kuruçeşme belde sınırları içerisinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları adına gerçekleştirilen geleneksel haline getirilen sünnet şöleninde bu yıl 20 çocuk sünnet etdirildi. Kuruçeşme Belediyesi sosyal tesislerde gerçekleştiren akşamda, sünnet çocukları şölen boyunca palyaçoların gösterileri ve çeşitli etkinliklerle eğlendi. Sünnet çocukları için ayrıca Mevlit’de okundu.

Kuruçeşme Belediye Başkanı Ali Kahraman, sünnet şöleninde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’da ağırladı. Tek tek masaları gezerek ailelerle sohbet eden ve yapılan hizmetler hakkında görüş alan Başkan’a Büyükşehir’in yaptığı hizmetleri çok beğeniyoruz gibi sözlerle yanıt veren vatandaşlar,Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik