Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Kocaelideki Seda Sayan Konseri
Kocaeli Fuarı’nda sahne alan Seda Sayan, sıcak bir yaz gecesinde hayranlarının gönüllerinden ılık bir rüzgar gibi esip geçti. Binlerce kişilik koronun eşlik ettiği Sayan, gördüğü ilgiden memnun kaldı

Türk sanat müziğinin güçlü seslerinden, yaptığı televizyon programlarıyla başta kadınlar olmak üzere milyonlarca kişini gönlünde taht kuran Seda Sayan, uzun bir aradan sonra sahne aldığı Kocaeli Fuarı’nda, hayranlarının sıcak ilgisiyle karşılaştı. Sıcak bir yaz gecesinde Kocaelili hayranlarına unutulmaz saatler yaşatan Sayan, derin dekoltesi, sempatikliği, kendine özgü konuşma uslubuyla hayranlarının gönlündeki yerini daha da perçinledi. Binlerce kişilik koroyla birlikte şarkılarını seslendiren Sayan, hem coştu hem de coşturdu.

Ambulansla geldi
Kocaeli Fuarı’nın sezonun en kalabalık gecelerinden birini yaşamasını sağlayan Seda Sayan, konser alanına ambulans ile geldi. Sayan’ın, bu yöntemi güvenlik önlemi olarak kullandığı tahmin edilirken konser öncesinde de Güneş Sahnesi didik dik arandı. İstanbul Güngören’de yaşanan üzücü olay da göz önünde bulundurularak konser alanındaki tüm çöp kovaları boşaltıldı. Konserde tatsızlık yaşanmaması için gereken tüm önlemler alındı. Yıldırım aşkına tutulduğu ve jet hızıyla evlendiği Türk halk müziği sanatçısı Onur Şan ile konser alanına gelen Seda Sayan, derin dekoltesiyle de göz doldurdu.

Önce kocası sahne aldı
Seda Sayan konseri için alanda yer alan hayranları Sayan’ın eşi Onur Şan’a da büyük ilgi gösterdi. Seda Sayan’dan önce sahne alan Onur Şan özellikle hanım hayranlarının kendisine dokunmak istemesi nedeniyle büyük sıkıntı yaşadı. Yaklaşık yarım saat sahnede kalan ve sevilen türküleri seslendiren Onur Şan’dan sonra sahne alan Seda Sayan, uzun bir aradan sonra Kocaeli’ye geldiğini hatırlatarak hayranlarına, ‘Hepizinizi çok özlemişim’ diye seslendi. Birbiri ardına sevilen şarkılarını seslendiren Seda Sayan, sık sık hayranlarıyla sohbet etmeyi de ihmal etmedi.
Murat ULAŞAN
BizimKocaeli

Düşüncelerinizi yazın!

Cengiz Kurtoğlu Konseri (3)
  • Sultan: 14temmuz perşembeye geliyor burda çarşamba yazıyor düzeltme yapar misiniz
Kocaeli Üniversitesi Kayıt Belgeleri ve İşlemleri (87)
  • ReWork: Ben hereke m.y.o 2 yıllık kazandım ön kayıt işlemini. Kocaeli Üniversitesinın web sitesinden mi yapıcam...
Kocaeli Fuari Haziran Ayi Konser Programı (27)
  • Enes: Murat DALKILIÇ getirirmisiniz ? Lütfen rica ediyoruz çok iyi olucak ama
Kocaeli Fuarı Lunapark Resimleri (83)
  • tuncay kara: ya burası super kimler yaptıysa gönüllerine sağlık.değerini bilelim arkadaşlar
Tavşancıl Sahil Parkı (13)
  • ferah günsür: tavsancıl sahilinde vaad edilenler yapıldı. kocaeli büyükşehir belediyesine ve dilovası belediyesine...

Ücretsiz Abonelik