Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

CHP'liler piknikte stres attı
CHP Körfez İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği pikniğe yaklaşık 1000 partili katıldı. Yerel seçim hazırlıkları için moral depolayan CHP’liler, bol bol stres attı

CHP Körfez İlçe Başkanlığı tarafından bu yıl 6’ıncısı gerçekleştirilen dostluk ve dayanışma pikniği, İlimtepe ormanlık alanında yaklaşık bin kişinin katılımıyla gerçekleştirildi. İlçe Başkanı Turgay Aksu ve yönetim Kurulu üyelerinin organize ettiği pikniğe, CHP İl Başkanı Sefa Sirmen, il Yönetim kurulu üyeleri Ali Oral, avukat Merih Kavukçu, belediye meclis üyesi Doğan Demir, kurultay delegesi Salih Şiirin, CHP Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Mehmet Küçükkkaya, il gençlik kolları başkanı Gökhan Ercan ile çok sayıda partili katıldı.

Sirmen, top oynadı
CHP İl Başkanı Sefa Sirmen tüm piknik alanını dolaşıp ailelerle tokalaşırken, çocuklarla top oynadı. İlçe örgütü tarafından döner ikramında yapıldığı piknikte, halaylar çekilip şarkılar söylenip şiirler okundu. Eş ve çocukları ile birlikte piknikte yerini alan partililer ve vatandaşlar, gerek organizasyonun güzelliği gerekse yapılan ikramlar nedeniyle ilçe başkanı Turgay Aksu ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

BizimKocaeli

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik