Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 30 Mayıs-7 Haziran tarihleri arasında Kocaeli 1 nci Kitap Fuarı’nı düzenliyor.

Bu fuar, öyle geçmişte Fuar’da yapılan, sadece dini içerikli kitapların bulunduğu organizasyonlardan farklı olacak. Büyükşehir Belediyesi, 200 civarında yayınevini arayıp, davet etmiş. Üstelik katılım ücreti alınmayacak.

30 Mayıs – 07 Haziran tarihleri arasında 11.00 ile 21.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek olan fuar, İnterks Fuar Merkezi‘nde düzenlenecek. Fuar merkezi, Outlet Alışveriş merkezi yanı İzmit’de bulunuyor.

Fuar merkezine ulaşabileceğiniz adres bilgileri şu şekilde ;  Sanayi Mahallesi / Sefa Sirmen Bulvarı No: 16 / İzmit / KOCAELİ

İnterteks Fuar Merkezi Kroki

İletişim için: GSM: 539 700 3147 Telf.: 216 651 9394 Fax: 216 651 9395 numaralı telefonları kullanabilir, kitap@kocaelikitapfuari.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli 1. Kitap Fuarı için bir web sitesi hazırlamış oradan daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

3 Yorum “Kocaeli 1. Kitap Fuarı”

  1. mustafa dedi ki:

    inşallah güzel olur, bugüne kadar ciddi bir eksiklikti, bir çok yazarın şehrimize gelecek olması burda yaşayn kitap severleri mutlu edecektir. en azından kendim için.

  2. Resul AYDOĞDU dedi ki:

    güzel bir etkinlik olacağı kesin. umarım bu tür organizasyonları şehrimizde daha çok görebiliriz.

  3. Banu dedi ki:

    İnş çok güzel olur ya büyük br heyecanla bekliyorzz sınıfça

Düşüncelerinizi yazın!

Kocaeli 1. Kitap Fuarı

Ücretsiz Abonelik