Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Kocaeli Üniversitesi (KOU) Bahar Şenlikleri, Koç Fest önderliğinde 21 Nisan tarihinde gerçekleştiriliyor. Şenliklerde birbirinden eğlenceli oyunlar ve konserler sizleri bekliyor. Eğlencenin sınır tanımağı, Üniversite gençlerine özel şenlik organizasyonu, Koç Fest Kocaeli Üniversitesi öğrencileri ile buluşuyor.

Şenlikler bu yıl Kocaeli Üniversitesi öğrencileri için çok mükemmel bir zamana denk geldi. 11-19 Nisan tarihleri arasında vize sınavlarına giren öğrenciler sınav stresini Koç Fest organizasyonunda çıkartacak.

Kocaeli Üniversitesi’nde, Koç Fest organizasyonu içerisinde Süper Jumper, Uçan Bisiklet, Play Station, Basketbol, Bowling, Canlı Langırt, Perküsyon, Karaoke, Bungee Rum, Çadırlar, Jenga oyunları sizleri bekliyor. Mühendislik ve Fen-Edebiyat Fakültesi Otoparklarında gerçekleştirilecek bu oyunlara 21 Nisan 2009 Salı günü 11:00-19:00 saatleri arasında katılabilirsiniz.

Koç Fest etkinliğine 21 Nisan 2009 Salı günü 21:30 saat itibari ile Mor ve Ötesi muhteşem konseri ile renk katacak. Konserin gece boyu sürmesi bekleniyor.

Bir hafta boyunca sürekli vizelere çalıştınız. Şimdi zaman, eğlence zamanı. KOU Koç Fest şenliklerinde yerinizi almayı unutmayın. Eğlencenin tadını doyasıya çıkarın. Olurda beni oralarda görürseniz selam vermeden geçmeyin :)

3 Yorum “KoçFest, Koç Fest 2009 Kocaeli Üniversitesi”

  1. murat koçak dedi ki:

    kesinlikle orda olacağım. 5te görüşürüz 😉 bu siteyi seviyorum…

  2. Resul AYDOĞDU dedi ki:

    Görüşmek üzere, eğlencenin tadını çıkarın 😉

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik