Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Evet sevgili okuyucular 3 Ay yaz tatili boyunca sizlere yazılara yazarak sizleri bilgilendirmeye çalıştım az çok hatalarım olmuştur. Bunun için sizlerden özür diliyorum. Yarın’dan itibaren hiç izin günüm dahi olmadan sıkı bir çalışma Maratonu’na başlayacağım. Malum okullar açılıyor Kırtasiye alışverişleri yapacaksınız. Sizlere yardımcı olmak gerekir bu yüzden işe başlıyorum ve 3 hafta kadar bu devam edecek.

Sizlerle beraber okuduk, eğlendik, üzüldük, Kocaeli Fuarı‘na gittik. Çeşitli konser‘lere katıldık. Güncel haberler‘i okuduk. Kısacası Kocaeli Etkinlikleri ve Kocaeli Haberleri‘ni hep birlikte yaşadık. Bu habercilik Maratonu’na kısa bir ara vermem gerekiyor. Mecburi işte çalışmam gerekiyor. Akrabamızın dükkanı olan kırtasiyede yaklaşık 3 hafta süresince çalışıyor olacağım. Bu sene hem okulların açılışı hem de mübarek Ramazan ayının aynı günlere denk gelmesi sebebiyle aile reisleri olarak sıkıntı yaşayacaksınız. Bunu tahmin edebiliyorum. Her ne kadar hayat pahalı olsa da hiç bir anne baba çocuğunun eksik’li bir şekilde okula gitmesini istemeyeceğini düşünüyorum. Bunu ileride yaşayacağımı tahmin edebiliyorum ama şuan ki tahmin ile olacak bir şey değildir herhalde.

Neyse efendim uzun lafın kısası makbulmüş. Ben 3 Hafta süreliğine işteyim çalışıyorum. Eskisi gibi uzun süreli net’e giremeyeceğim. Bu sürede sizlere haberleri ve etkinlikleri duyurmakta aksaklık yaşacağım bu yüzden üzülerek  :g özür diliyorum. Vakit buldukça yine sizlerle olmaya özen göstereceğim sağlıcakla ve esenle kalın. 😉

2 Yorum “[Bilgilendirme] Kısa Süreliğine Yokum, Çalışıyorum”

  1. İlker dedi ki:

    Sana kolay gelsin ByAgressif. Şu smileyerdeki “daha fazla, daha az” eklentisinin yerini söyleyip öyle gitseydin :d

  2. admin dedi ki:

    wp’nin “custom-smilies” eklentisini kullanarak yapiyorum. forold.php içerisinde gerekli düzenlemeler yapilinca yani türkçeye çevirilince böyle birşey ortaya çıkıyor. Daha önce’den söylediğim gibi bu eklenti ile Metin Editör’ünü ben kullanamamıştım. Sende buna dikkat et.

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik