Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Kıraçlı Körfezde Sünnet Şöleni
Körfez Belediyesi tarafından hazırlanan geleneksel sünnet şöleni etkinlikleri renkli ve birbirinden güzel anlar ile yaşandı. Sünnet şöleni kapsamında 130 çocuk için hazırlanan gezi ve konser programları akıllardan çıkmayacak görüntüler ile yaşandı.

Körfez Belediyesi tarafından düzenlenen ve geleneksel sünnet şöleninde ünlü sanatçıların verdikleri konserler ile gezi programlar izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. Belediye önünde toplanan 130 çocuk ile aileleri Kocaeli Fuarı’ndaki Lunapark’a götürüldü. Burada çeşitli ikramların yapıldığı çocuklar yaklaşık 3 saat gönüllerince eğlendi. Marinada vapura binen gurup Körfez turu attı. Yarımca Açık Hava Tiyatrosu’nda düzenlenen ve Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan ile eşi Ayşe Pehlivan’ın ev sahipliği yaptığı şölene; Ak Parti Kocaeli Milletvekilleri Azize Sibel Gönül ve Eyüp Ayar, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Körfez Garnizon Komutanı Yarbay Vedat Göger, Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Yasef Pehlivan, Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe, belediye meclisi üyeleri, daire müdürleri, mahalle muhtarları, siyasi parti ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle, yaklaşık 7 bin kişi katıldı.

Ünlü sunucu Mert Öğün’ün sunduğu şölende Sevcan Orhan ile Kıraç sahne aldı. Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, yaptığı konuşmada, sorunlar yumağı olarak devraldıkları belediyeyi düzlüğe çıkardıklarını belirterek, “Samimi ve iyi niyetli bir çalışma içerisindeyiz. Ciddi çalışma ve projelere imza attık. Bu yıl 130 çocuğumuzu sünnet ettiriyoruz. Göreve geldikten sonra 5. kez sünnet organizasyonu düzenledik ve 700 kardeşimizin delikanlılar kervanına katılmalarına vesile olduk. Görev yaptığımız 4.5 yıllık süreçte siyasete seviye getirdik. Yaklaşan seçimler nedeniyle seviyenin düşmemesini diliyorum. Karalama kampanyaları iftiralar olabilir. Ama şuna inanın ki sizlerin başını öne eğdirecek, güveninizi zedeleyecek en ufak bir hareket ve davranışın içerisinde olmadım. Sahil çalışmaları, dere ıslahları kültür merkezi gibi yatırımlarımız ortada. 95 Evler kavşak düzenlemesi, Tütünçiftlik Kültür Merkezi projelerimiz yolda. Hep birlikte ilçemizi cazibe merkezi haline getireceğiz ” diye konuştu.

Bir Yorum “Kıraçlı Körfezde Sünnet Şöleni”

  1. tahsin dedi ki:

    konser çok güzeldi kırsehirsen kalkıp körfezin güzelliklerinide görmek çok güzeldi ve bu güzelliğe kıraç konseride eklenince ki ben tam bi hayranı olarak dahada güzel oldu yani izmitten memnun ayrılsım hazırlayan ve emeği geçenlere sonsuz tesekkürlerimi sunuyorn
    fakat kıraç konseri bitirdiğinde sanki hayranları onu yiecekmiş gibi kaçırılması bi hayranı olarak beni çok üzmüştür hayranı olupta üzülmeyen olmamıştır kesinlikle nereden gitti nezaman git bilgi vermeyen arkadaslarımız yani görevliler ve onları yönlendirenlere diyorumki biz hayranlarımıza zarar vermeyiz onlara dokunmak en azından yakından görmek isteriz ama hiç bir sekilde buna izin vermediler ve bu güzelliği azda olsa bozsular hersey için yinede tesekkür kırsehirden sevgiler

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik