Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Karamürselin Sayısal Gecesi
TRT ile Milli Piyango İdaresi’nin ortaklaşa düzenlediği Sayısal Gece eğlence programı önceki gece Karamürsel’den canlı yayınlandı. Yıldız yağmurunun yaşandığı gecede Karamürselliler, büyük ikramiyeyi kazanmışcasına eğlendi

Sayısal Gece ünlü konukları ve keyifli sohbetleriyle geleneksel yaz turu kapsamında önceki akşam Karamürsel’den canlı olarak yayınlandı. İkinci kez Karamürsel’de canlı yayın çeken TRT 1, ilçenin tanıtımına da büyük katkı sundu. Sibel Can ve komedyen Ceyhun Yılmaz’ın birlikte sunduğu ‘Sayısal Gece’, Karamürsel İlhan Çınar Alanı’ndan tüm Türkiye’ye ulaştı. Karamürsel’de ikincisi çekilen Sayısal Gece’nin bu yılkı konuğu Sivaslı bir ailenin Belçika doğumlu kızları Hadise’ydi. Yaptığı albümlerle Avrupa’yı da sallayan Hadise, kusursuz fiziği ve danslarıyla Karamürselliler’i coşturdu. Sayısal Loto’da büyük ikramiye kazanmışcasına eğlenen Karamürselliler unutulmaz bir gece geçirdi.

Yıldırım göbek attı
Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın girişimiyle ikinci defa Karamürsel’de yayın yapan TRT ekibi Karamürsel’i çok sevdiklerini de belirtti. Geçtiğimiz yıl canlı yayın esnasında elektrik kesintisi olması nedeniyle yaşanan sıkıntı bu kez tekrarlanmazken gecede en çok eğlenen hiç şüphesiz başkan Yıldırım’dı. Sibel Can’ın şarkılarına birlikte göbek atarak eşlik eden Yıldırım, Hadise’nin seslendirdiği hareketli parçalarda da ıslık çalarak tempo tuttu. 70 milyonu ekran başına kilitleyen Sayısal Gece, Karamürsel’in tanıtımı açısından da ikinci bir fırsat oldu.
Melih PALAS
BizimKocaeli

Bir Yorum “Karamürselin Sayısal Gecesi”

  1. adem dedi ki:

    ordaydım çok sıcıydı 10 dk durdum sonra gittim 🙂

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik