Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Karamürsel Şenliklerinde Konserde Ebru Gündeş'ten Görüntüler
Karamürsel’in düşman işgalinden kurtuluşunun 87’nci yıldönümüne damgayı vuran Ebru Gündeş konseri oldu.
4 Temmuz Kurtuluş Yenlikleri kapsamında gerçekleşen Ebru Gündeş konserinde Karamürsel’de yer yerinden oynadı. İlhan Çınar Alanı’nda önceki akşam gerçekleşen konserde büyük izdiham yaşanırken, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım bile ayakta kaldı.

BÜYÜKŞEHİR’DEN KİMSE YOK
Dört gün süren şenliğin finali Ebru Gündeş ile yapıldı. Çevre ilçelerden, beldelerden onlar kişi bu konseri izlemek için Karamürsel’e koştu.
Karamürsel Kaymakamı Ramazan Mangaloğlu, CHP İl Başkanı Sefa Sirmen başta olmak üzere ilçe protokolü de tam kadro konserdeydi. Bu arada, saat 22.00 sıralarında başlayan konsere biraz geç gelen Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, koltuklarının tümünün dolu olduğunu görünce, görevlilere sitem etti. Bir süre sonra koltuklar boşaldı, ama Başkan Yıldırım konseri ayakta izlemeyi tercih etti. Bu arada, Karamürsel’in bu etkinliğine Büyükşehir’den kimsenin katılmaması da dikkat çekiciydi.

BAŞKAN NE DEMEK İSTEDİ

Karamürselliler’in, konukların büyük coşkuyla izlediği konserden Ebru Gündeş de keyif aldı. İzleyicilerle bütünleşen, birbirinden güzel eserlere yer veren Ebru Gündeş’in söylediği romantik şarkıların tadını Başkan Yıldırım çıkarttı. Başkan İsmail Yıldırım, eşi Tuğba Hanım ile dans etti, izleyenlerin alkışlarını aldı.
Yaklaşık iki saat süren konserin en keyifli anı, Başkan Yıldırım ile sanatçı Ebru Gündeş’in karşılıklı çiftetelli oynadığı an oldu. Başkan Yıldırım, dört yıldır düzenledikleri şenliklerin hep en iyisini yapabilmek için çaba gösterdiklerini söyledi. Bir sonraki yıl yapılacak seçimleri hatırlatan Başkan Yıldırım, “Yeniden başkan olamama ihtimalim var. Bu benim son yılım olabilir. Bu nedenle tüm Karamürsellileri çok seviyorum,. Onu belirtmek isterim” dedi. Yıldırım’ın bu imalı konuşması pekçok kişiyi şaşırtırken, basın mensuplarının “Tekrar aday olmayacak mısınız?” şeklindeki soruları da yanıtsız kaldı.

GÜNDEŞ İLE ÇİFTETELLİ
Başkan Yıldırım, sanatçı Ebru Gündeş’e teşekkür etti, plaket verdi, Karamürsel Sepeti hediye etti.
Konuşması sonunda Gündeş’ten bir isteği olduğunu, karşılıklı çiftetelli oynamak istediğini söyleyen Yıldırım’ın bu isteğine Gündeş anında olumlu yanıt verdi. İlk kez böyle bir durumla karşılaştığını söyleyen Gündeş, “Karşımda çok doğal bir belediye başkanı var” dedi ve Yıldırım ile birlikte çiftetelli oynadı.

Karamürsel Ebru Gündeş Konserinden Görüntüler
Karamürsel Ebru Gündeş Konserinden Görüntüler
Karamürsel Ebru Gündeş Konserinden Görüntüler
Karamürsel Ebru Gündeş Konserinden Görüntüler
Karamürsel Ebru Gündeş Konserinden Görüntüler

ÖzgürKocaeli

2 Yorum “Karamürsel Şenliklerindeki Konserde Ebru Gündeş Resimleri”

  1. ceren dedi ki:

    karamürselde eskiden oturuyodum ama bir neden dolayısı taşındık

  2. toşi dedi ki:

    mrba karamurseli begeniyorum özellikle sahilini bir cay icmeren asla gecmem.cok güzel anılarım oldu sahilde ve hala o.anıları yaşıyorum burdan karamurselde oturanlara selamlar.

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik