Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Karamürsel Düşman İşgali Şenlikleri Başlıyor
Karamürsel’in düşman işgalinden kurtuluşu nedeniyle düzenlenen şenlikler bugün başlıyor. Şenlikler süresince Karamürsel’e yıldız yağacak

Karamürsel’in düşman işgalinden kurtuluşunun 87. yıl dönümü nedeniyle düzenlenen şenlikler bugün başlıyor. 13 Temmuz gecesine kadar devam edecek kutlamaların bu yıl çok daha görkemli olmasi için tüm hazırlıklar tamamlandı. 13 gün sürecek şenliklerde plaj voleybolu, su sporları yarışmaları, masa tenisi turnuvası ve uluslararası halk oyunları gösterilerinin yanı sıra ünlü sanatçıların katılacağı halk konserleri yer alacak. Şenliklerde bu akşam Kutsi, yarın İsmail YK, 3 Temmuz günü aynı zamanda Karamürselli olan Ahmet Özhan, 4 Temmuz günü de Ebru Gündeş konser verecek.

Altınkemer güreşleri
Bu yıl 27.’si yapılacak Karamürsel Altınkemer Yağlı Pehlivan Güreşleri de 4 Temmuz şenlikleri çerçevesinde 12 Temmuz’da gerçekleştirilecek. Kırkpınar sonrası ilk güreşler olması nedeniyle büyük çekişmelere sahne olacak Karamürsel Altınkemer Yağlı Pehlivan Güreşleri her yıl olduğu gibi bu yıl da ilçe stadyumunun yanındaki güreş sahasında yapılacak. Karamürsel Belediyesi, bu yıl sünnet şöleni de düzenledi. Sünnet olacak çocukların kıyafetleri dahil bütün masraflarının belediye tarafından karşılanacağı sünnet şöleni 5 Temmuz Cumartesi günü Karamürsel Kültür Merkezi’nde.

HTML clipboardBu etkinliğin yapılacağını daha önce bu sayfamızda sizlere duyurmuştuk.
Karamürsel Şenlikleri

BizimKocaeli

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik