Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Gölcük Mahalle Şenliklerine Sona Erdi
Gölcük Belediyesi tarafından Yaz dönemi içinde 4 ayrı mahallede organize edilen Mahalle Şenlikleri,yoğun ilgi ve katılımlarla tamamlandı.

Yunus emre mahallesinde yapılan 2008 yılının son Mahalle şenliği 181 ada 862.sokakta gerçekleştirildi.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Yapılan son mahalle şenliğinde bir konuşma yaparak Gölcük Belediyesi olarak tertip ettiğimiz Mahalle şenlikleri programı ile her yaştan ve her kesimden insanlarımızı bir araya getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.Bu etkinliklerimiz sonucunda her yaştan insanlarımızı hem eğlendiriyor hem de sosyal yaşamın devamlılığının sağlanılmasına katkı vermiş oluyoruz.

2008 Yılı Yaz ayı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdiğimiz Mahalle şenliklerimizin 4.sü ve sonuncusunu Yunus Emre Mahallesinde tertip etmiş olduk.

Yapılan bu güzel organizasyonlar sonucunda halkımızın yoğun ilgi ve katılımı bizleri oldukça mutlu etti ,umuyorum ki gelecek yıllarda da daha farklı organizasyon ile bu yoğunluğu artırıp daha da renkli oluşumları gerçekleştireceğiz dedi.Başkan Ellibeş, Şenliğe katılan herkese teşekkür ediyor,emeği geçen herkesi kutluyorum dedi.

Yunus Emre Mahallesinde yapılan Mahalle şenliğinde yöresel sanatçı Sinan Esen bir konser verirken ayrıca çocuklar çeşitli oyunlar oynayıp ,hediyeli yarışmalara katılarak kıyasıya mücadele edip stres attılar.

Şenlik programı içinde ayrıca Gölcük Belediyesi Karadeniz Yöresi Halk Oyunları ekibi gösteri yaparken,Gölcük Belediyesi Tiyatro gurubu oyuncuları skeçlerle gösterilerde bulundular.Şenlik süresi içinde çocuklara çeşitli ikramlar dağıtılıp, palyaçolar tarafından çocuklara yüz boyaması yapıldı.

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik