Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Gökhan Özen İle Kocaeli AKP'nin Yaş Günü Kutlaması
Kocaeli AKP İl Gençlik Kolları’nın kuruluş yıl dönümü sebebiyle düzenleyeceğini duyurduğumuz gece gerçekleşti. Gece’de sahne alan Gökhan Özen’in hayranlarını 5 bin kişilik anfi tiyatrosu almadı.

AKP’nin kuruluş yıl dönümü etkinliği her yıl olduğu gibi bu yıl da il gençlik kolları tarafından düzenlenen geceyle kutlandı. Derince Belediyesi Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirilen geceye çok sayıda davetli katıldı. Geceye katılanlar arasında milletvekilleri Sibel Gönül ve Eyüp Ayar, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, başkan vekili İlyas Şeker, il genel meclisi başkanı Ali Ayaz, il başkan yardımcıları Mehmet Uzunoğlu, Adnan Balcı, Derince ilçe başkanı Mehmet Eryürek, Gölcük ilçe başkanı Mevlüt Demir, Başiskele ilçe başkanı Mehmet Ustaoğlu, Kartepe ilçe başkanı Gültekin Görüm ve Gebze ilçe başkanı Mehmet Ali Okur da vardı.

AKP’li belediye başkanlarından ise Derince Belediye Başkanı A.Haydar Bulut, Alikahya Belediye Başkanı Sabri Gökbudak, Bekirpaşa Belediye Başkanı Abdullah Köktürk ve Kuruçeşme Belediye Başkanı Ali Kahraman da gecede hazır bulundu. Gecenin açılış konuşmasını yapan AKP İl Gençlik Kolları Başkanı Yasin Özlü herkese ‘hoş geldiniz’ dedikten sonra katılanlara unutulmaz bir gece yaşatacaklarını söyledi. Özlü, “AKP kurulduğu günden beri halkımız için çok iyi işler yaptı. Biz de gençlik kolları olarak her zaman gençlere örnek olmaya çalıştık. Bundan sonra da aynı düşüncede çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Yasin Özlü’nün konuşmasının ardından 7. kuruluş yıl dönümü pastası başkanlar tarafından kesildi. Ardından 5 bin kişilik anfi tiyatroya sığmayan halkın merakla beklediği, Türk pop müziği sanatçısı Gökhan Özen sahne aldı. Gökhan Özen sahneye çıkar çıkmaz özellikle genç kızlar çığlıklar atarak sevgilerini göstermek istedi. Yaklaşık iki saat sahne alan Gökhan Özen ilk iki şarkısını yeni albümünden okudu. Daha sonra 12 şarkı seslendiren Özen, Derinceliler’e unutulmaz bir gece yaşattı.

3 Yorum “Gökhan Özen İle AKP’nin Yaş Günü Kutlaması”

  1. yyA NoLuR :dsadas: GOKAN kArSadA GElsİn :g :g :g :g OoOoOfFfFfF NoluR İsTİyOrUz BuTUn GEnClEr AdINa :H :H :H :dsadasccc: :dsadasccc: xXxX:dd::)

  2. cansu dedi ki:

    seni canımda çook ama çok seviyorum gökhan özen benim aşkım sen olmazsan ben yaşamam sen benim aşkım birtanem bebegim sin ne olur gökhan özen bana ulaş senin için her şey yaparım ne olur gebzeyede gel lütfen senden ricam ben dilovasında oturuyorum bütüm gençler onu çok ama çok seviyor ama ben onlardan çok seviyorum bunu tüm dünya böyle bilsin aşkım o benimya aşkım bys muxs :p 🙂 :dsadsad: :dsadsad:

  3. zeynep dedi ki:

    Yorumunuz yazım hataları içerdiği için onaylanmamıştır.

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik