Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler


Outlet Center’da yapılan Fanta Festivali İzmit’i salladı. Çeşitli yarışmalarla oldukça renkli geçen etkinlikte, Beyaz sahne aldı, Emre Aydın ve Sertab Erener de bir konser verdi

Fanta Festivali’nin son durağı ilimiz oldu. 3 aylık bir sürede tüm Türkiye’yi gezen festival, ilimizde Outlet Center’da gerçekleştirildi. Saat 16.00’da başlayan etkinlikte, animasyon grubu çeşitli eğlenceler düzenleyerek katılımcılara unutamayacakları anlar yaşattı. Kız tavlama yarışması ve karoeke yarışmaları, saat 20.00’ye kadar devam etti. Akşam saatlerinden itibaren alanı dolduran binlerce genç ise, ilk önce Beyaz’ın esprileriyle gülme krizlerine girdi.

İzdiham yaşandı
Yaklaşık yarım saat sahnede kalan Beyaz, her zaman olduğu gibi beyefendi tavırlarıyla ve esprileriyle bir kez daha gönülleri fethetti. İzmit’i çok sevdiğini ve burada gördüğü ilginin kendisini çok mutlu ettiğini söyleyen Beyaz, bir ara sahneden inip vatandaşların arasında dolaştı. Özellikle genç kızların hücumuna uğrayan Beyaz, izdihama neden oluyordu. Güvenliğin yardımıyla yeniden sahneye dönen Beyaz, son yıllarda rock müziğin parlayan isimlerinden biri olan Emre Aydın’ı sahneye davet etti.

Sertab büyüledi
Geçtiğimiz yıl müzik marketlerde yerini alan ‘Afili Yalnızlık’ adlı albümüyle kısa sürede kendisine geriş bir hayran kitlesi edinen Emre Aydın, bir süre Beyaz’la sohbet etti. Ardından sevilen parçaları, ‘Afili Yalnızlık’, ‘Bu Kez Anladım’, gibi şarkılarını seslendiren rock sanatçısı, zaman zaman nostalji rüzgarları da estirdi. Yaklaşık 1 saat sahnede kalan Aydın’ın ardından ise Türk pop müziğinin güçlü sesi Sertab Erener sahne aldı. Güçlü sesi ve yorumuyla binlerce kişiyi mest eden Sertab Erener’in konserinin ardından Fanta Festivali sona erdi.
Onur KORLU
BizimKocaeli

Bir Yorum “Fanta Gençlik Festivali Kocaelileri Büyüledi”

  1. zeynep dedi ki:

    ben de oradaydim tek kelime ile muhtesemdi

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik