Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

”Evliliğe Gelinceee!” adlı tiyatro oyunu 7 Aralık Pazartesi günü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde.. Mask Yapım & Organizasyon, Tiyatro Dialog’tan “Evliliğe Gelinceee!” adlı 2 perde muhteşem komedi oyununu Kocaeli tiyatro izleyicisi ile buluşturuyor.

Leslie Steves’in yazdığı Levend Öktem’in yönettiği oyunu Can Gürzap, Nurseli İdiz, Burcu Gül Kazbek ve Yağız Tanlı üst düzey oyunculuk performansları ile sahne alacak.

Evliliğe Gelinceee! adlı oyun evlilik kurumunun sorunlarının işlendiği, hem erkeğin hem de kadının gözünden objektif bir duruş sergileyen çok katmanlı bir komedi.

Oyunda, Paul erkeklere, Content da kadınlara ilişkiler üzerine konferans veren iki akademisyendir. Mutlu ve huzurlu bir evlilikleri vardır. Dostları, Nobel ödüllü bir yazar olan Nils Sveg ve kızı Katrin’i evlerinde konuk etmeye hazırlanmaktadırlar, ancak Katrin ziyarete yalnız gelir. 15 sene önce bıraktıkları saçları örgülü sıska kız çocuğu, karşılarına İsveçli bir güzellik ilahesi olarak çıkar… Katrin’in eve gelişiyle yoğun bir tek eşlilik hesaplaşması başlar.

Bilet Satış Noktaları :
  • Mask Organizasyon : 0 262 323 71 48
  • Alemdar Cad. Erdem İş Hanı Kat 4 No:46
  • www.maskyapim.com
  • SDKM Gişe : 0 262 311 59 00 -2306
  • Toplu Rezervasyonlarınız için : 0 535 693 71 71

Kocaeli Sinemaları olarak bu tür organizasyonları her zaman destekliyoruz : )

Bir Yorum “Evliliğe Gelinceee! SDKM’de”

  1. musa kepez dedi ki:

    özel oyunların biletleri çok pahalı oluyor.Sonra da izleyici bulamamaktan şikayet ediyorlar

Düşüncelerinizi yazın!

Evliliğe Gelinceee! SDKM’de

Ücretsiz Abonelik