Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Evim Buz Salonu
Fuar alanı içinde bir süredir yapımı devam eden Özel Buz Pateni Pisti, büyük ölçüde tamamlandı. Evim Buz Sporu Salonu ismini alan tesis, bu ay içinde Kocaelili vatandaşların hizmetine açılacak. Buz pistinin açılması ile Kocaeli halkı Fuar içerisinde yeni bir etkinliğe daha sahip olacak.

Spor Evim Buz Pateni Kocaeli – İzmit

Adres: NCity Yanı Fuar içi 1.kapı girişi karşısı İzmit / KOCAELİ
Tel : +90 262 331 99 53
Mobil: +90 535 683 41 41
E-mail: bilgi@sporevim.com
Web: www.sporevim.com

Evim Buz Pateni Kocaeli – İzmit

İzmit’te buz pateni, Büyükşehir Belediyesi’nin buz sarayını yaptırmasıyla başlamıştı. Buz pateni daha sonra televizyonlarda yayınlanan yarışmalarla, geniş halk kitlelerinin ilgisini çekti. Özellikle İstanbul’da alışveriş merkezleri bünyesinde insanların buz üzerinde kayabildiği özel pistler yapılmaya başlanmıştı.

Fuar girişinde, göl kenarı yanında bulunan Ömer Atalı isimli yatırımcının kurduğu tesis, toplam 600 metrekarelik alanı kapsıyor. Kayak yapılabilecek buz pistinin toplam alanı da 350 metrekare. Tesiste bir kafeterya da bulunacak. Kış aylarında hizmet vermesi planlanan tesiste, spor, eğlence ve dinlence birlikte sunulacak. Tesisin kafesi, doğum günü türünden toplantılar da ev sahipliği yapabilecek.

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik