Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Etiket | "Sdkm"

Kerem Gibi SDKM’de


Genco Erkal’ın yönetip oynadığı, tek kişilik oyun 26 Mayıs Çarşamba günü Süleymen Demirel Kültür Merkezinde sergilenecek.

Evliliğe Gelinceee! SDKM’de


”Evliliğe Gelinceee!” adlı tiyatro oyunu 7 Aralık Pazartesi günü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde.. Mask Yapım & Organizasyon, Tiyatro Dialog’tan “Evliliğe Gelinceee!” adlı 2 perde muhteşem komedi oyununu Kocaeli tiyatro izleyicisi ile buluşturuyor.

Basit Bir Ev Kazası Kocaeli’de


Günay Karacaoğlu tek kişilik komedi oyunu “Basit Bir Ev Kazası” ile Kocaeli‘de tiyatro seyircisi ile buluşuyor. Günay Karacaoğlu tek kişilik oyununu 14 Nisan Salı günü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde sergileyecek.

Şehir Tiyatroları’nda “Derviş ve Ölüm” heyecanı


“Derviş ve Ölüm” adlı oyun 19 Şubat Perşembe günü prömiyer yapıyor.  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları 19 Şubat Perşembe günü prömiyerini yapacağı “Derviş ve Ölüm” adlı oyun için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

Aşk Her yerde Tiyatro Kocaeli’nde


Aşk Heryerde isimli tiyatro oyunu 23 Aralık Salı günü Kocaeli seyircisiyle buluşuyor. İroni Yapım & Organizasyon tarafından organize edilen etkinlik 23 Aralık Salı günü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde Saat : 20.30 itibari ile Kocaeli’li tiyatro severlerden tarafından keyifle izlenilebilecek.

Aldatma Tiyatro Oyunu Kocaeli’de


Aldatma isimli tiyatro oyunu 24 Kasım Pazartesi günü Kocaeli seyircisiyle buluşuyor. Mask Yapım & Organizasyon tarafından organize edilen etkinlik 24 Kasım Pazartesi günü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde Saat : 20.30 itibari ile izlenebilecek.

Kibarlık Budalası Kocaeli’ye Geliyor


Kibarlık Budalası tiyatrosu 25 Kasım Salı günü Kocaeli seyircisiyle buluşuyor. Mask Organizasyon tarafından gerçekleştirilecek olan etkinlik 25 Kasım Salı günü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde Saat : 20.30 itibari ile başlayacak.

Kocaeli Sdkm’ da Türk Tasavvuf Müziği Konseri


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Tasavvuf Müziği Korosu’nun geleneksel yıl sonu konseri Süleyman Demirel Kültür Merkezinde gerçekleşecek. Yarın saat 20:30 da Doç. Dr. Ahmet Hakkı Turabi yönetiminde yapılacak konseri tüm Kocaelililer ücretsiz olarak izleyebilecek.

Cengiz Kurtoğlu Konseri (3)
  • Sultan: 14temmuz perşembeye geliyor burda çarşamba yazıyor düzeltme yapar misiniz
Kocaeli Üniversitesi Kayıt Belgeleri ve İşlemleri (87)
  • ReWork: Ben hereke m.y.o 2 yıllık kazandım ön kayıt işlemini. Kocaeli Üniversitesinın web sitesinden mi yapıcam...
Kocaeli Fuari Haziran Ayi Konser Programı (27)
  • Enes: Murat DALKILIÇ getirirmisiniz ? Lütfen rica ediyoruz çok iyi olucak ama
Kocaeli Fuarı Lunapark Resimleri (83)
  • tuncay kara: ya burası super kimler yaptıysa gönüllerine sağlık.değerini bilelim arkadaşlar
Tavşancıl Sahil Parkı (13)
  • ferah günsür: tavsancıl sahilinde vaad edilenler yapıldı. kocaeli büyükşehir belediyesine ve dilovası belediyesine...