Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Etiket | "sahne"

16 Temmuz Fuar’da Zara konseri


16 Temmuz Fuar’da Zara konseri
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat ve Eğlence Fuarı, renkli etkinliklere sahne olmaya devam ediyor. Demet Akalın, Murat Başaran, Kibariye , Mahsun Kırmızıgül, Orhan Hakalmaz,Uğur Işılak ve Zekai Tunca gibi sevilen sanatçıların ardından Türk Halk Müziği’nin sevilen sesi Zara Fuar’da hayranlarıyla buluşacak.

16 Temmuz Fuar Zara Konseri


9 Temmuz Kocaeli Fuarı Güneş Sahnesi Zara Konseri
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat ve Eğlence Fuarı, renkli etkinliklere sahne olmaya devam ediyor. Demet Akalın, Murat Başaran, Kibariye ve Orhan Hakalmaz gibi sevilen sanatçıların ardından Zara’da hayranlarıyla fuarda buluşacak. Türk Halk Müziği’nin usta sesi Zara, sevenleriyle yine fuarda buluşacak. 16 Temmuz Çarşamba akşamı saat 21.30’da Güneş Sahne’de bir konser verecek.

9 Temmuz Fuar Uğur Işılak Konseri


9 Temmuz Kocaeli Fuarı Güneş Sahnesi Uğur Işılak Konseri
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat ve Eğlence Fuarı, renkli etkinliklere sahne olmaya devam ediyor. Demet Akalın, Murat Başaran, Kibariye ve Orhan Hakalmaz gibi sevilen sanatçıların ardından Uğur Işılak da hayranlarıyla fuarda buluşacak. Şarkılarıyla gönüllerde taht kuran Uğur Işılak, 9 Temmuz Çarşamba akşamı saat 21.30’da Güneş Sahne’de bir konser verecek. Kocaelililer, konseri ücretsiz izleyebilecek.

Yarasi Olan’a Tiyatrosu Kocaeli’de Sahnede


Yarası Olana Tiyatrosu Kocaeli
Yarası Olana adlı tiyatro oyunu 8 Kasım Cumartesi günü Saat: 20.30’da Kocaeli’de sahnelenecek. Yarası Olana, komedi türündeki tiyatro oyunu Sabancı Kültür Merkezi‘nde Kocaeli seyircisiyle buluşacak.

Kocaeli Fuarı Kibariye Konseri 18 Haziran 08


Kibariye Kocaeli Halkını Fuar'da Çoşturdu Göbecikler Atdırdı.
Roman müziğinin kraliçesi Kibariye, Kocaeli Fuarı’nda verdiği konserle hayranlarının kalbinde bir kez daha taht kurdu

Güneş Sahnesi Eğlendirmeye Hazır Halde


Güneş Sahnesi Eğlendirmeye Hazır Halde
İlimizde 6 Haziran Cuma günü 42’nci kez açılacak olan Kocaeli Fuarı’nda son eksiklerin de giderilmesi için çalışmalara hız katılarak yoğunlaştırıldı.
Kocaeli Büyükşehir belediyesi ekiplerinin de desteğiyle ünlü sanatçıların sahne alıp, konser verdiği, çeşitli gösterilerin sunulduğu Güneş Sahnesi yeniden dizayn edildi.

Demet Akalın Hayranlarıyla Kocaelide Buluşacak6 Haziran’da kapılarını açacak olan Kocaeli Fuarı’nda hazırlıklar bütün hızıyla sürüyor. Fuarın açılış gecesi sahneye çıkacak sanatçı da belirlendi.