Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Etiket | "Sabancı Kültür Merkezi"

Mahşer-İ Cümbüş Kocaeli’de


Türkiye’de Modern Doğaçlama Tiyatro’nun öncüsü “Anında Görüntü Show” ile tanıdığımız Mahşer-İ Cümbüş, 20 Nisan Salı günü Kocaeli Sabancı Kültür Merkezi’nde izlenilebilir.

Çelik Manolyalar SKM’de


Bir kuaför salonunda, hayata direnen kadınların mücadelesini anlatan, Çelik Manolyalar 19 Nisan Pazartesi günü Saat: 20.30’da Sabancı Kültür Merkezi’nde seyir edilebilir.

Sunay Bey Tarihi SKM’de


Sunay Akın’dan tek kişilik oyun. Akın, Nâzım’dan Mustafa Kemal’e, Piri Reis’ten Mimar Sinan’a, Müjdat Gezen’den Kız Kulesi’ne, Edirne’den Van Gölü’ne çeşitlenen hikâyeleriyle seyirciyi sürüklüyor. Benzersiz anlatım gücüyle süslediği hikâyeleri dinlerken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Molière Efendi Kocaeli SKM’de


”Molière Efendi” adlı tiyatro oyunu 15 Aralık Salı günü Sabancı Kültür Merkezi’nde. İroni Organizasyon, Tiyatro Boğaziçi belgesi Molière ‘yi 2009 sonbaharında Kocaeli tiyatro izleyicisi ile buluşturuyor.

Bir Başkadır Benim Memleketim Kocaeli’de


15 kişilik kadro ile Levent Kırca Tiyatrosu tarafından 2 perde olarak sahnelenen Bir Başkadır Benim Memleketim oyunu Kocaeli‘de tiyatro seyircisi ile buluşuyor. Bir Başkadır Benim Memleketim tiyatro oyunu 13 Mayıs Çarşamba günü Sabancı Kültür Merkezi’nde sergilenecek.

Yavuz Seçkin (Medyatip Show) Kocaeli’de


(Medyatip Show) Yavuz Seçkin Tek Kişilik Gösterisi için Kocaeli‘ye geliyor… Yavuz Seçkin’in hazırlayıp sunduğu tek kişilik gösterisi Kocaeli’li sevenleriyle buluşuyor. Seçkin Sahne performansını 04 Nisan Cumartesi günü Sabancı Kültür Merkezi‘nde sergileyecek.

Zuhal Olcay Kocaeli Konseri


Sevilen sanatçı Zuhal Olcay 21 Mart Cumartesi günü Kocaeli‘de sahne alıyor. Zuhal Olcay’ı sahneden izlemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler için kaçınılmaz bir fırsat.

Yarası Olana Tiyatrosu Kocaeli’de


Yarası Olana adlı tiyatro oyunu 8 Kasım Cumartesi günü Saat: 20.30’da Kocaeli’de sahnelenecek. Yarası Olana, komedi türündeki tiyatro oyunu Sabancı Kültür Merkezi‘nde Kocaeli seyircisiyle buluşacak.

Ferhan Şensoy “Ferhangi Şeyler” ile İzmit’de


İroni Organizasyon’dan Ramazan ayı etkinliği orta oyunu kültürünün son temsilcilerinden Ferhan Şensoy’un, klasikleşmiş oyunu “FERHANGİ ŞEYLER” ile İzmit’li sanat severle buluşturuyor.

Kocaeli Üniversitesi Kayıt Belgeleri ve İşlemleri (87)
  • ReWork: Ben hereke m.y.o 2 yıllık kazandım ön kayıt işlemini. Kocaeli Üniversitesinın web sitesinden mi yapıcam...
Kocaeli Fuari Haziran Ayi Konser Programı (27)
  • Enes: Murat DALKILIÇ getirirmisiniz ? Lütfen rica ediyoruz çok iyi olucak ama
Kocaeli Fuarı Lunapark Resimleri (83)
  • tuncay kara: ya burası super kimler yaptıysa gönüllerine sağlık.değerini bilelim arkadaşlar
Tavşancıl Sahil Parkı (13)
  • ferah günsür: tavsancıl sahilinde vaad edilenler yapıldı. kocaeli büyükşehir belediyesine ve dilovası belediyesine...
Körfez Belediye’si Bursu (27)
  • yaşar: biz iki kardeş 2 yıllık kazandıkama aile durumumuz yok baba işçi emeklisi gebze kocaeli arapçeşmede oturuyoruz...