Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Etiket | "Konser"

Aynur Doğan Konseri


Kürtçe şarkılar, türküler söyleyen muhteşem bir sese sahip olan Aynur Doğan Derince Gösteri Merkezinde.

Murat Kekilli Kocaeli Fuarinda Sevenleriyle Buluştu


Murat Kekilli Kocaeli Fuarinda Sevenleriyle Buluştu
Kocaeli Fuarı güneş sahnesinde konser veren Murat Kekilli, eski ve yeni parçalarını Kocaeli’ndeki hayranları için söyledi. Kekilli, Kocaeli’ye her gelişinde daha güzel gördüğünü söyledi.

Değirmendere’de Ferhat Göçer KonseriDeğirmendere Fındık ve Kültür Sanat Festivali kapsamında beldede bir konser veren ünlü sanatçı Ferhat Göçer, binlerce kişiyi kendisine bir kez daha hayran bıraktı

Fuar’da Haktan Konseri 23 Temmuz ÇarşambaKocaeli Büyükşehir Belediyesi, fuar etkinlikleri kapsamında birbirinden ünlü sanatçıları Kocaelililerle buluşturmaya devam ediyor. Demet Akalın, Murat Başaran, Mahsun Kırmızıgül, Kibariye ve Zekai Tunca’nın  konser verdiği fuarda Çarşamba günü de genç şarkıcı Haktan konser verecek. Saat 21:30’da  Güneş Sahne’de başlayacak olan konseri Kocaeliler ücretsiz izleyebilecek.

Eskihisar’da Atilla Atasoy KonseriKocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Gebze Eskihisar Kalesi’nde organize ettiği “Kale’de Buluşalım” etkinlikleri sürüyor.Etkinlikler kapsamında yarın akşam pop müziğin en önemli erkek sesleri arasında yer alan Atilla Atasoy konser verecek.

16 Temmuz Fuar’da Zara konseri


16 Temmuz Fuar’da Zara konseri
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat ve Eğlence Fuarı, renkli etkinliklere sahne olmaya devam ediyor. Demet Akalın, Murat Başaran, Kibariye , Mahsun Kırmızıgül, Orhan Hakalmaz,Uğur Işılak ve Zekai Tunca gibi sevilen sanatçıların ardından Türk Halk Müziği’nin sevilen sesi Zara Fuar’da hayranlarıyla buluşacak.

Eskihisar Kalesi’nde Zara Konseri


Eskihisar Kalesi'nde Zara Konseri
Gebze’nin tarihi Eskihisar Kalesi’nde organize edilen “Kale’de Buluşalım” etkinlikleri ünlü sanatçı Zara konseriyle başladı. Konseri binlerce kişi izledi

Seda Sayan 30 Temmuz Kocaeli Fuarı Konseri


Seda Sayan 30 Temmuz Kocaeli Fuarı Konseri
Kocaeli Fuarı’nda konserler için Fuar Müdürlüğü’nün temasları sürüyor. Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından Seda Sayan’ın 30 Temmuz Çarşamba günü akşamı Fuar’da konser vermesi kesinleşti.

16 Temmuz Fuar Zara Konseri


9 Temmuz Kocaeli Fuarı Güneş Sahnesi Zara Konseri
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat ve Eğlence Fuarı, renkli etkinliklere sahne olmaya devam ediyor. Demet Akalın, Murat Başaran, Kibariye ve Orhan Hakalmaz gibi sevilen sanatçıların ardından Zara’da hayranlarıyla fuarda buluşacak. Türk Halk Müziği’nin usta sesi Zara, sevenleriyle yine fuarda buluşacak. 16 Temmuz Çarşamba akşamı saat 21.30’da Güneş Sahne’de bir konser verecek.

9 Temmuz Fuar Uğur Işılak Konseri


9 Temmuz Kocaeli Fuarı Güneş Sahnesi Uğur Işılak Konseri
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat ve Eğlence Fuarı, renkli etkinliklere sahne olmaya devam ediyor. Demet Akalın, Murat Başaran, Kibariye ve Orhan Hakalmaz gibi sevilen sanatçıların ardından Uğur Işılak da hayranlarıyla fuarda buluşacak. Şarkılarıyla gönüllerde taht kuran Uğur Işılak, 9 Temmuz Çarşamba akşamı saat 21.30’da Güneş Sahne’de bir konser verecek. Kocaelililer, konseri ücretsiz izleyebilecek.

Sayfa 1 / 212