Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Etiket | "kocaeli ramazan konserleri"

Erkan Mutlu ile Renkli Ramazan Akşamı


12 Eylül Cuma Akşamı Kocaeli Fuar’ında Erkan Mutlu Konseri olacağını daha önce duyurmuştuk. Göl manzarasında verilen iftar yemeğinin ardından gerçekleşen Konser’de Erkan Mutlu Kocaeli’lere unutulmayacak bir ramazan gecesi yaşatdı.

Kocaeli Fuar’ında Uğur Işılak Konseri


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Ramazan günlerinin cumartesi günkü ünlü konuğu Uğur Işılak olacak. Ana Sahne’de iftar yemeğinin ardından saat 20.30’da sahne alacak olan sanatçı, birbirinden güzel şarkılarını sevenleri için söyleyecek.

Kocaeli Fuar’ında Erkan Mutlu Konseri


Kocaeli Fuar’ındaki Erkan Mutlu Konseri Renkli ve Hoş Görüntülerle Kocaeli’lere unutulmayacak bir Ramazan Akşamı yaşatdı.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin hazırladığı Ramazan programı her gün birbirinden güzel etkinlikle renkleniyor. Kocaeli Fuarı’ndaki etkinlikler kapsamında Cuma günü Ana Sahne’de Erkan Mutlu konser verecek.

Mirkelam’dan Fotoğraf Çekmeli Fuar Konseri


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ramazan Ayı etkinlikleri çerçevesinde Kocaali Fuarı’nda alaturka müziği pop ve rock soundlarıyla harmanlayarak, Türkçe pop müziğine farklı ve yeni bir soluk getiren Mirkelam şarkılarını Kocaelililer için söyledi.

Kocaeli Fuar’ında Ahmet Özhan Konseri


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayı etkinleri kapsamında ünlü sanatçıları Kocaelilerle buluşturmaya devam ediyor. Çarşamba akşamı fuar alanı Ana sahnede saat 20:30’da Klasik Tük müziğinin duayenlerinden ve 80’li yılların başından itibaren tasavvuf müziği çalışmaları ile yurtta yeni bir akımın da öncüsü olan Ahmet Özhan konser verecek. Aynı zamanda İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu’nun kurucusu ve genel yönetmeni olan Özhan birbirinden güzel eserlerini Kocaelililer için seslendirecek.

Kocaeli’de Ramazan Etkinlikleri Rehberi


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ramazan ayı boyunca gerçekleştireceği organizasyonlar için bir broşür hazırlamış. İçeriğinde ise farklı noktalarda gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında bilgiler içeriyor. Bu broşürü ücretsiz olarak temin edebilirsiniz. Gerçi ramazan ayı’nın ilk haftası geçmiş olmasına rağmen içerik yoğun ve çeşitli faaliyetler içeriyor.

Kocaeli Fuar’ında Mirkelam Konseri


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayı etkinleri kapsamında her gün farklı bir organizasyonla Kocaeli halkının karşısına çıkıyor. Büyükşehir salı akşamı da Kocaeli fuarında iftar yemeğinin ardından koşan adam lakabıyla anılan Mirkelam sahne alacak.

Kocaeli Fuarı Ramazan Konserleri


Kocaeli Fuarı Ramazan Konserleri
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ramazan ayı etkinlikleri’ne her gün yeni bir etkinlik eklemeye devam ediyor. Kısa bir süre önce duyurmuş olduğum, “Kocaeli’nde Ramazan Etkinlikleri Programı” gün geçtikçe liste sürekli olarak yeniliyor.