Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Etiket | "Kocaeli Fuari"

Teoman Fuar Konseri


Türk rock müziğinin en popüler isimlerinden biri olan Teoman, Bayramın 3 ncü günü akşamı olan 11 Eylül Cumartesi akşamı. Fuar’da konser verecek.

Hadise Fuar Konseri


Eurovision 3. kazanmış olan ve birçok kez ilimize gelen Hadise 28 Temmuz Çarşamba günü yeniden Kocaeli halkı ile buluşuyor.

Fuar’da Yusuf Güney Konseri


Kısa zamanda geniş bir hayran kitlesine sahip olan Yusuf Güney ilimize bir kez daha geliyor. Güney hayranları ile 4 Ağustos Çarşamba günü Kocaeli Fuarında buluşacak.

Cengiz Kurtoğlu Konseri


Kocaeli Fuarı Güneş Sahnesinde, Çarşamba günü konser etkinliklerinde 14 Temmuz günü Cengiz Kurtoğlu sahne alacak.

Sinan Özen Konseri


Fantezi müziğinin sevilen ismi Sinan Özen Kocaeli Fuarında dinleyicisi ile buluşuyor.

2. Pişmaniye Festivali Konserleri


2nci Pişmaniye Festivali’nin konser programı belli oldu. 9-11 Haziran tarihleri arasındaki festivalde, üç ünlü sanatçı sahne alacak. 9 Temmuz’da Yıldız Tilbe, 10 Temmuz’da Erol Büyükburç, 11 Temmuz’da Murat Başaran Fuar’da konser verecekler.

Fanta Gençlik Festivali 2010


Hadi artık başlasın dediğin Fanta gençlik festivali Kocaeli‘de başlıyor.

Gülşen Konseri ile Fuar Açılıyor


Fuar’ın 4 Haziran’daki açılış gecesine pop müzik sanatçısı Gülşen katılacak. 4 Haziran’da yeni sezonu açacak olan Kocaeli Fuarı’nda bu yıl önemli bir yenilik yapılıyor. Lunapark yanındaki kapalı alan, “1 nci İndirimli Alışveriş Günleri” için ayrıldı.

Bizim Yaşar Kocaeli Konseri


Yöresel programların aranan ismi Bizim Yaşar Kocaeli dinleyicisi ile buluşmaya geliyor. Yaşar 10 Şubat Çarşamba günü 20:30 itibari ile sahne alacak. Yaşar sevenleriyle Fuar İçi Dost Bar’da buluşacak.

Bayar Şahin Kocaeli Konseri


Bayar Şahin 23 Aralık Çarşamba günü 20:30 itibari ile Fuar içi Dost Bar sahnesinde konser verecek. Bayar Şahin Kocaeli dinleyicisinin bu konsere büyük bir ilgi göstermesi bekleniyor.

Sayfa 1 / 41234