Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Etiket | "izmit"

Hayko Cepkin İzmit Konseri


Rock müziğin dikkat çeken isimlerinden Hayko Cepkin yeniden İzmitli hayranlarıyla buluşmak için hazırlanıyor. Hayko 20 Şubat Pazar günü bir kez daha Kocaeli’de hayranları için konser verecek.

İbrahim Tatlıses Fuar Konseri


Fuar Müdürlüğü, bu yılın büyük sürprizini patlattı. Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, 19 Ağustos Çarşamba günü akşamı, Kocaeli Fuarı Güneş Sahnesi’nde konser verecek.

Kocaeli Fuarına Gittik


Kocaeli Fuarına Gittik
Dün akşam gittik Kocaeli Fuarına ben ablalarım, eniştem, eniştemin kardeşi ve hanımı ile. Ben ve ablam Fuara eğlenme amaçlı gitmiştik, eniştemin kardeşi ve hanımı da bizle aynı düşüncedeydi, eniştem ve ablam ise fuardaki bir düğüne gitmişlerdi. Tabi daha sonra bizlere katıldılar ve hep birlikte gezdik tozduk eğlendik.

Hürriyet Hakkımızdır Treni Kocaelindeydi.


Hürriyet Hakkımızdır Treni Kocaelindeydi.
Hürriyet Gazetesi ve TCDD’nin ortak projesi olan Hürriyet Hakkımızıdır Treni, Türkiye turunun 41. gününde Kocaeli’ndeydi

Hürriyet Hakkımızdır Treni İzmit’te


Hürriyet Hakkımızdır Treni İzmit'te
Hürriyet Gazetesinin kuruluşunun 60 ncı yıldönümü nedeniyle, TCDD ile birlikte hazırlanan “Hürriyet Hakkımızdır” Treni, dün akşam saatlerinde İzmit Garı’na geldi.

Fanta Gençlik Festivali Kocaelileri BüyülediOutlet Center’da yapılan Fanta Festivali İzmit’i salladı. Çeşitli yarışmalarla oldukça renkli geçen etkinlikte, Beyaz sahne aldı, Emre Aydın ve Sertab Erener de bir konser verdi

Fanta Gençlik Festivali İzmitlileri ÇoşturduBu yıl 7 ncısı düzenlenen Fanta Gençlik Festivali dün akşam İzmit’te gençleri coşturdu. Türkiye’nin ilk ve tek mobil festivalinin İzmit’teki durağında ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, konukları Emre Aydın ve Sertap Erener ile hazırladığı şovlarla gençlere unutamayacakları muhteşem bir gece yaşattı. Fanta Gençlik Festivali Konserleri 2009

Fanta Gençlik Festivalinde Bende Vardım.Herkese merhaba.
Bu benim ilk yazım olacağı için biraz heyecanlıyım aslında bu heyecanla eğer hatalarım olursa sizlerden şimdiden özür diliyorum.Bu ilk yazımda size bahsedeceğim konu izmit’de(Yaşadığım yer) yapılan fanta gençlik festivalinden bahsedeceğim.
Fanta yetkililerinin bu organizasyonu geleneksel haline dönüştürmesinden ve ilimizde’de yapılmasından öncelikle çok memnun olduğumu ve bizleri eğlendirdiği için buradan tüm İzmit ve kendi adıma teşekkürlerimi sunarım.

Baş Belası Tiyatrosu 25 Temmuzda Kocaelide


Baş Belası Tiyatro 18 Temmuz'da Kocaeli'de
BAŞ BELASI
“TİYATRO!”

Oyuncular: Cengiz KÜÇÜKAYVAZ,Cüneyt Sarıhan,Züleyha Karyağdı,Tekin Temel, Berat Yenilmez, Erdal Türkmen, Burak Öncü

Baş Belası Tiyatrosu Bu Akşam Derincede


Baş Belası Tiyatrosu Bu Akşam Derincede
İroni Organizasyon, Tiyatora isimli topluluğu bu akşam Derince’ye getiriyor. Topluluk, 60 Evler sahilindeki Derince Gösteri Merkezi’nde, saat 21.00’de “Baş Belası” isimli oyunu sahneleyecek. Oyunda Cengiz Küçükayvaz, Cüneyt Sarıhan, Züleyha Karyağdı, Tekin Temel, Berat Yenilmez, Erdal Türkmen, Burak Öncü rol alıyorlar. Bilet fiyatı 10 YTL.

Sayfa 1 / 3123