Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Etiket | "fuar"

Fuar Grup Sır Konseri


Bu yıl ünlü sanatçılar açısından çok cimri davranan Kocaeli Fuarı’nda, bu akşam İzmitli gençlerin oluşturduğu Grup Sır konser verecek. Grup Sır konseri, saat 21.30’da Kocaeli Fuarı Güneş Sahnesinde başlayacak. İzmitli genç müzisyenler, özellikle İzmitli gençlerin ilgisini bekliyor.

Gökhan Özen Kocaeli Fuarı Açılış Konseri


Fuar‘ın açılışında ünlü sanatçı Gökhan Özen Kocaeli halkına konser verecek. Kocaeli Kültür ve Eğlence Fuarı, bu yıl 5 Haziran Cuma günü, 43 ncü kez açılacak. Fuar Müdürü Fevzi Utaş , yeni dönem için hazırlıklara başlanıldığını belirtti.

Kocaeli Fuarına Gittik


Kocaeli Fuarına Gittik
Dün akşam gittik Kocaeli Fuarına ben ablalarım, eniştem, eniştemin kardeşi ve hanımı ile. Ben ve ablam Fuara eğlenme amaçlı gitmiştik, eniştemin kardeşi ve hanımı da bizle aynı düşüncedeydi, eniştem ve ablam ise fuardaki bir düğüne gitmişlerdi. Tabi daha sonra bizlere katıldılar ve hep birlikte gezdik tozduk eğlendik.

Murat Kekilli Kocaeli Fuarinda Sevenleriyle Buluştu


Murat Kekilli Kocaeli Fuarinda Sevenleriyle Buluştu
Kocaeli Fuarı güneş sahnesinde konser veren Murat Kekilli, eski ve yeni parçalarını Kocaeli’ndeki hayranları için söyledi. Kekilli, Kocaeli’ye her gelişinde daha güzel gördüğünü söyledi.

Fuar Ziyaretçi Rekoruna KoşuyorHer yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 42’inci kez kapılarını açan Kocaeli Fuarı’na vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyorlar. 6 Haziran Cuma günü Demet Akalın konseri ile açılan Fuar, bu sene önemli değişiklere sahne oldu.

Fuar’da Haktan Konseri 23 Temmuz ÇarşambaKocaeli Büyükşehir Belediyesi, fuar etkinlikleri kapsamında birbirinden ünlü sanatçıları Kocaelililerle buluşturmaya devam ediyor. Demet Akalın, Murat Başaran, Mahsun Kırmızıgül, Kibariye ve Zekai Tunca’nın  konser verdiği fuarda Çarşamba günü de genç şarkıcı Haktan konser verecek. Saat 21:30’da  Güneş Sahne’de başlayacak olan konseri Kocaeliler ücretsiz izleyebilecek.

Kocaeli Fuarı Videosu


Eğlenceli görüntüleri için 2008 yılına ait bir Kocaeli Fuarı videosu

Kocaeli Fuarında Rekor Kırıldı


Kocaeli Fuarında Rekor Kırıldı
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 42. sini düzenlediği Kültür Sanat ve Eğlence Festivali’nde ziyaretçi rekoru kırılıyor. Değişen yüzü ve birbirinden ilginç etkinlikleri ile vatandaşların uğrak yeri haline gelen fuarı bir ay içinde 500 bin kişi ziyaret etti.

16 Temmuz Fuar’da Zara konseri


16 Temmuz Fuar’da Zara konseri
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat ve Eğlence Fuarı, renkli etkinliklere sahne olmaya devam ediyor. Demet Akalın, Murat Başaran, Kibariye , Mahsun Kırmızıgül, Orhan Hakalmaz,Uğur Işılak ve Zekai Tunca gibi sevilen sanatçıların ardından Türk Halk Müziği’nin sevilen sesi Zara Fuar’da hayranlarıyla buluşacak.

Seda Sayan 30 Temmuz Kocaeli Fuarı Konseri


Seda Sayan 30 Temmuz Kocaeli Fuarı Konseri
Kocaeli Fuarı’nda konserler için Fuar Müdürlüğü’nün temasları sürüyor. Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından Seda Sayan’ın 30 Temmuz Çarşamba günü akşamı Fuar’da konser vermesi kesinleşti.

Sayfa 1 / 3123