Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Etiket | "Etkinlikler"

Zeynep Başkan 28 Haziran Kocaeli Fuari Konseri


Zeynep Başkan 28 Haziran Kocaeli Fuari Konseri
Karadeniz müziğin son dönemlerdeki popüler ismi Zeynep Başkan 28 Haziran Gecesi Fuar’da sahne alacak. Aynı gece Mahsun Kırmızıgül’de Sahnede olacak.

Kocaeli Fuari Haziran Ayi Konser Programı


Kocaeli Fuari Güneş Sahnesi Konser Alani
Kocaeli Fuarı’nda üç konser daha kesinleşti. 28 Haziran İzmit’in Kurtuluş Bayramı gecesi, Mahsun Kırmızıgül, Fuar’da konser verecek. Aynı gece, Mahsun Kırmızıgül ile birlikte, Karadeniz müziğin son dönemlerdeki popüler ismi Zeynep Başkan da Fuar’da sahne alacak. 27 Haziran Cuma günü akşamı da, Kültürler Fuarı’nın açılışı nedeniyle Orhan Hakalmaz konser verecek. Büyükşehir yönetimi, 30 Ağustos Zafer Bayramı gecesi, Türkiye’nin en ünlü sanatçılarından birini Fuar’a getirmeye hazırlanıyor. Bu konudaki temaslar da devam ediyor.

Kocaeli Fuarı Kibariye Konseri 18 Haziran 08


Kibariye Kocaeli Halkını Fuar'da Çoşturdu Göbecikler Atdırdı.
Roman müziğinin kraliçesi Kibariye, Kocaeli Fuarı’nda verdiği konserle hayranlarının kalbinde bir kez daha taht kurdu

Kocaeli Sdkm’ da Türk Tasavvuf Müziği Konseri


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Tasavvuf Müziği Korosu’nun geleneksel yıl sonu konseri Süleyman Demirel Kültür Merkezinde gerçekleşecek. Yarın saat 20:30 da Doç. Dr. Ahmet Hakkı Turabi yönetiminde yapılacak konseri tüm Kocaelililer ücretsiz olarak izleyebilecek.

Kocaeli N City deki Grup Hepsi Konseri


Kocaeli N City deki Grup Hepsi Konseri
“Hepsi” tat vermedi
Önceki gün NCITY’nin organizasyonuyla gecikmeli olarak İzmit’e gelen bir birinden güzel kızlardan oluşan Hepsi grubu ilgi görmedi. Çocuklardan oluşan az sayıda katılımcı ise, yağmur çamur dinlemedi

Kibariye 18 Haziran’da Kocaeli Fuarında Konser Verecek


Kibariye 18 Haziran'da Kocaeli Fuarında Konser Verecek
Fuar Müdürlüğü, Güneş Sahnesi’ndeki halk konserleri için temaslarını sürdürüyor. 18 Haziran Çarşamba günü gecesi, ünlü sanatçı Kibariye, Güneş Sahnesinde Kocaelililerle olacak. Fuar Müdürlüğü, Seda Sayan, Mahsun Kırmızıgül gibi ünlü sanatçılarla da görüşüyor.

Büyükşehirin Aile Pikniğinde Ebru Gündeş Konseri


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen personel pikniği, önceki gün Yazlık beldesindeki Kadırga Yaylasında yapıldı.

Piknik sabah saatlerinde başladı. Uzun süredir yapılan hazırlıklar kapsamında piknik alanında çocuklar ve yetişkinler için oyun parkurları kuruldu, yemek stantları hazırlandı. Pikniğe Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ev sahipliği yaparken, Genel Sekreter Münir Karaloğlu, Başkan Vekili İlyas Şeker ve belediye üst düzey yöneticileri de aileleriyle hazır bulundu. Piknik alanına personel ve aileleri Ulaşım Daire Başkanlığı’nın farklı noktalardan kaldırdığı toplam 80 otobüsle taşındı.

Grup Hepsi Yeni Albümü ŞAKA’nın Konseri İle İzmit’deHepsi grubu nun 3.albümü ŞAKA nın tanıtım konseri görsel şov ve danslarıyla 15 Haziran 2008 saat 19:00 da İzmit N City Konser Alanın da….

Ferhat Göçer 1 Hazirinda Sevenleriyle Kocaelide Buluşuyor


Demet Akalın Hayranlarıyla Kocaelide Buluşacak6 Haziran’da kapılarını açacak olan Kocaeli Fuarı’nda hazırlıklar bütün hızıyla sürüyor. Fuarın açılış gecesi sahneye çıkacak sanatçı da belirlendi.