Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler


Değirmendere Fındık ve Kültür Sanat Festivali kapsamında beldede bir konser veren ünlü sanatçı Ferhat Göçer, binlerce kişiyi kendisine bir kez daha hayran bıraktı
Değirmendere, 24. Fındık ve Kültür Sanat Festivali kapsamında ünlü sanatçı Ferhat Göçer’i ağırladı. Konser öncesi Değirmendereliler ile bir araya gelen Ferhat Göçer hem sohbet etti, hem de imza dağıttı. Ferhat Göçer, Kocaeli’de çok güzel günler geçirdiğini, depremde ailesinin de İzmit’te, Yahya Kaptan Mahallesi’nde olduğunu anlattı. Yeniden Kocaelide ve Değirmendere’de bulunmaktan çok mutlu olduğunu söyleyen Ferhat Göçer, belediye başkanı Hasan Özer’le bir süre sohbet etti, Değirmendere hakkında bilgi aldı. Değirmendereliler’in kendisini çok sıcak bir şekilde karşıladığını da söyleyen Göçer, başkan Özer’e teşekkür etti.

Binlerce kişi eşlik etti
Konser öncesinde Fındık Üretimini Teşvik Yarışması’nın sonuçları da açıklandı. Birinci olan Hakan Faik Günel, ikinci olan Ahmet Bayram ve üçüncü olan Yaşar Kılıç tarım ilacı ve para ödüllerini belediye başkanı Hasan Özer’in elinden aldı. Bu sırada konser alanını dolduran binlerce seyirci büyük bir sabırsızlıkla ünlü sanatçı Ferhat Göçer’in sahneye çıkmasını bekledi. Değirmendere’de ilk defa konser veren Ferhat Göçer’in sahneye çıkmasıyla birlikte seyirciler müthiş bir coşku yaşadı. Ferhat Göçer, hafızalarda yer etmiş güzel şarkılarını Değirmendereliler için söylerken, alanı dolduran binlerce kişi ünlü sanatçıya eşlik etti.

Protokol de izledi
Duygusal şarkılarının yanı sıra hareketli parçalarıyla müthiş bir performans sergileyen ünlü sanatçı, konsere gelenleri bir kez daha kendisine hayran bıraktı. Konser sonrası Değirmendere Belediye Başkanı Hasan Özer, Ferhat Göçer’e bir buket çiçek vererek teşekkürlerini sundu. Konsere protokol de ilgi gösterdi. Konseri izlemeye gelenler arasında AKP Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Ulaşlı Belediye Başkanı Nihat Abiş, Ereğli Belediye Başkanı Mustafa Erengül, AKP Gölcük İlçe Başkanı Mevlüt Demir, MHP Gölcük İlçe Başkanı Hüseyin Çıldır, AKP Değirmendere Belde Başkanı Süleyman Mirik, Saadet Partisi Değirmendere Belde Başkanı Ali Zihni, belediye meclis üyeleri ve muhtarlar da vardı.
BizimKocaeli

7 Yorum “Değirmendere’de Ferhat Göçer Konseri”

 1. ebru dedi ki:

  ferhatta adam mı gerçi popçuların hiç biri kapasiteli değil en büyük rock

 2. selin dedi ki:

  Sen kendın adammısın da ona dıl uzatıyosun acaba , düşüncesiz

 3. selın dedi ki:

  kapasiyeymiş sen ne kadar kapasitelisin acaba adam hem cerrah hem müzikte bir numara söz yazarı yorumcu 4 oktavlık ses sen necisin merak ettim yani ya da etmedım hiçbiseysin belli

 4. shekiL dedi ki:

  abim sn n konusuyon bn onun konserine gitdim kocaelide ki

 5. elif dedi ki:

  ferhat göçeri sevmiyor olabilirsin ama bu şekilde yorum yazabilirsin anlamına gelmiyor. yazdıklarımıza dikkat edelim lütfen.

 6. emre dedi ki:

  sen kimsin lan ferhat göçer en büyük sen onun önünde eğil pislik akrabama laf atma

 7. atilla dedi ki:

  yiyin birbirinizi)))))))))

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik