Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Cebeci Plajında Eğlence Var
Spora ve sporcuya hiçbir zaman destek vermekten kaçınmayan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, hafta sonunda bir spor etkinliğine daha imza atacak. Yaz ayları nedeniyle büyük bir akına uğrayan Kandıra sahilleri, 2-3 Ağustos tarihlerinde yapılacak olan Cebeci Voleybol Turnuvası ile şenlenecek.

BÜYÜKŞEHİR ÜCRETSİZ OTOBÜS KALDIRACAK
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 3. kez düzenlenecek olan Cebeci Plaj Voleybolu Turnuvası, Cumartesi günü başlıyor. Saat 10:00’da start alacak olan turnuva 3 Ağustos akşamı yapılacak ödül töreni ile son bulacak. Büyükşehir Belediyesi turnuvaya katılmak isteyenler için Cumartesi ve Pazar günleri, Cumhuriyet Parkı’ndan saat 09.00’da ücretsiz araç kaldırılacak. Araçlar müsabakaların ardından tekrar Cumhuriyet Parkı’na servis yapacak.

Cebeci Plajında Eğlence Var

KAYITLAR DEVAM EDİYOR
Son derece çekişmeli geçmesi beklenen turnuva sonunda dereceye giren sporculara çeşitli ödüller verilecek. Erkekler ve bayanlar kategorisinde yapılacak olan turnuvaya katılmak isteyenler, 2 Ağustos Cumartesi günü saat 10:00’a kadar 05326026630, 05324107977 ve 02622266096 nolu telefondan başvuru yapabilirler.

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik