Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Cebeci Plaj Voleybolu Turnuvası Müthiş Geçti
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 3. kez organize edilen Cebeci Plaj Voleybolu Turnuvası, yoğun bir katılımla Cebeci Sahili’nde yapıldı. Müthiş çekişmeye sahne olan müsabakalar sonrasında erkeklerde Andanç ve Mustafa’nın yer aldığı Kekomaster, bayanlarda ise Çağla ile Gökçe’nin oluşturduğu Takım Taklavat şampiyon oldu.
64 MÜSABAKA OYNANDI
Cebeci Plajı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 3. kez düzenlenen Cebeci Plaj Voleybolu Turnuvası ile şenlendi. Pirelli fabrikasının sponsorluk yaptığı turnuvaya bayanlarda 18, ereklerde 24 takım katıldı. 2 gün süren turnuvada toplam 64 müsabaka oynandı. Müsabakalar sonunda erkeklerde birinciliği Kekomaster (Andanç – Mustafa) kazanırken, Yamaç Garden (Mehmet – Fırat) ikinci, Makro Dalga (Özleyiş – Batuhan) üçüncü oldu.

BAYANLARDA BÜYÜKŞEHİR KAĞITSPOR ÜSTÜNLÜĞÜ
Bayanlarda ise birinciliği Büyükşehir Kağıtspor alt yapısından A takımına çıkmayı başaran Gökçe ve Çağla’nın oluşturduğu Takım Taklavat elde etti. ikinciliği yine Büyükşehirli voleybolculardan Ayça ve Damla’nın Beach Star adlı takımı kazanırken, Senem ve Gamze’den oluşan Uçan Balon üçüncü oldu. Müsabakalar sonrasında dereceye giren sporculara çeşitli ödüller verildi. Birbirinden güzel ve keyifli müsabakaların oynandığı turnuva, hafta sonunda Cebeci sahillerine tatil yapmak için gelen vatandaşlara, güzel bir eğlence oldu. Turnuvaya katılan sporcular, ödül töreninin ardından Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilen otobüslerle İzmit’e döndü.

Cebeci Plaj Voleybolu Turnuvası Müthiş Geçti
Cebeci Plaj Voleybolu Turnuvası Müthiş Geçti
Cebeci Plaj Voleybolu Turnuvası Müthiş Geçti
Cebeci Plaj Voleybolu Turnuvası Müthiş Geçti

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik