Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Carrefour Otoparkında Sinema
Alışveriş merkezleri arasındaki rekabet kızıştıkça, İzmit halkı da yeni hizmetler alma olanağı buluyor. Carrefour İzmit Alışveriş Merkezi, 18 Temmuz Cuma akşamından itibaren, açık otopark bölümünde Sinepark adıyla yeni bir organizasyon başlatıyor.

ARABANIZLA GELİP, FİLM İZLEYİN
Büyük otopark alanlarında, arabalarıyla gelen insanların film izlediği açık alan sinemaları, Amerika ve Avrupa’da çok yaygın. İlimizde ilk kez böyle bir Açıkhava sinemasını, Carrefour kuruyor. Carrefour’un Sinepark adını verdiği uygulama, yaz ayları boyunca her hafta Cuma-Cumartesi ve Pazar günleri devam edecek. Otoparka kurulacak dev perdede filmler, havanın kararmasıyla birlikte saat 21.00’de başlayacak. Otoparka araçlarıyla gelenler, arabalarının içinden filmi izleyebilecekler.

İLK FİLM BEYAZ MELEK
Carrefour Alışveriş Merkezi yetkililerinin verdiği bilgiye göre, açık otoparktaki Sinepark’ta, 18 Temmuz Cuma gecesi saat 21.00’de gösterilecek ilk film, Mahsun Kırmızıgül’ün “Beyaz Melek” isimli filmi olacak. 19 Temmuz Cumartesi gecesi, Sinepark’ta yine saat 21.00’de bol ödüllü “Mutluluk” isimli filmi izleyebilirsiniz. 20 Temmuz Pazar günü gecesi ise, çocuklar için Red Kit isimli çizgi film gösterilecek.
Carrefour Alışveriş Merkezi’ndeki Sinepark’ta bir sonraki haftanın programı da belli oldu. Buna göre, 25 Temmuz Cuma gecesi “Çılgın Dersane”, 26 Temmuz Cumartesi akşamı “Plajda”, 27 Temmuz Pazar akşamı da yine çocuklar için “Asterix Olimpiyatlarda” isimli filmler izlenebilir.

ÖzgürKocaeli

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik