Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Çanakkele'ye İzmit'ten Hergün Bir Otobüs
İzmit Belediyesi, Çanakkale kültür turlarını yine başlatıyor. Her mahalleden her gün bir otobüs dolusu vatandaş Çanakkale’ye gidecek, tarihi savaşların yaşandığı, kahramanlık destanlarının geçtiği yerleri gezecek.

MUHTARLARLA TOPLANTI
İzmit Belediye Başkanı Halil Vehbi Yenice, dün muhtarlarla toplantı yaptı, Çanakkale gezilerinin ayrıntılarını açıkladı. Muhtarların belirlediği 20 kişi her gece saat 01.00’da yola çıkacak, Çanakkale’yi gezdikten sonra, ertesi gün saat 23.00’de İzmit’e dönecek. Günübirlik Çanakkale gezileri ilk olarak 14 Temmuz’da Gültepe sakinleriyle başlayacak. 12 Ağustos’taki son geziye ise Körfez ve Sanayi mahallesi sakinleri gidecek. Geziye katılacakların isimlerini muhtarlıklar belirleyip, belediyeye bildirecek. Gezi sırasında katılanların sabah kahvaltıları ve Tekirdağ’da köfte ziyafeti de belediyeden olacak.

ÖzgürKocaeli

3 Yorum “Çanakkele’ye İzmit’ten Hergün Bir Otobüs”

 1. Ümit dedi ki:

  Selam Merhabalar;
  Bende Çanakkaleye gitmek istiyorum adım ümit yaş 17 ist/pendik de otuyorum hemde çok istiyorum en büüyk hayalidir…yardımcı olursanız sevinirim ama bende para yok ailemi durumuda müsait deigl belediye adına yardım olursa sevinirim…
  Msn: umit_gfb_1907_17@msn.com
  Ev TLF: ( 0216 ) 482 23 39

 2. admin dedi ki:

  Bu hizmetden yararlanabilmeniz için kocaeli il sınırları içinde ikamet etmeniz gerekmektedir. Eğer söylediğiniz durumda izmitde olsaydınız bu yazınızı mah. muhtarina iletirdik oda sizi listeye alirdi. İstanbul için kendi belediyenizi takip etmeniz gerekmektedir.
  Saygılarımla…

 3. freyya dedi ki:

  izmitli olarak büyükşehir belediyesi ile gurur duydum
  ne mutlu geçmişine sahip çıkana

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik