Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

İzmit Belediyesi tarafından düzenlenen Çanakkale kültür gezileri büyük ilgi görüyor. Mahallelerden ve diğişik meslek gruplarından kişilerin katıldığı gezi sırasında duygulu anlar yaşanıyor.

Muhtarların mahallelerde belirledikleri vatandaşlar ile meslek gruplarındaki kişiler gün boyu süren gezi sayesinde Çanakkale savaşlarıyla ilgili olarak uzman rehberlerden bilgi sahibi olma imkanı buluyor. Geziye katılan Sanayi ve Körfez Mahallesi sakinleri de güzel bir kültür gezisine katıldıkları için mutlu olduklarını söyleyerek; Gezi boyunca anlatılanlardan çok etkilendik. Sadece televizyonlardan gördüğümüz binlerce şehidimizin yattığı yerleri görmek bizleri çok mutlu etti. Böylesine anlamlı bir gezi düzenlediği için belediye başkanımız Halil Vehbi Yenice´ye teşekkür ederiz” dedi. Belediye yetkilileri, 8 Ağustos´a kadar devam edecek Çanakkale gezisine yoğun bir talep olduğunu imkanların bütün talepleri karşılamaya yeterli olmadığını ifade etti.

KocaeliGazetesi

Bir Yorum “Çanakkale Gezi Turları Devam Ediyor”

  1. erol soyka dedi ki:

    bu gezi ve organizasyonları yapan, muhtar ve çevresindeki kişiler sadece bu gezi veya etkinliklere kendi akrabalarını dolduruyor normal sade vatandaşın haberi bile olmuyor gezi otobüslerine bir baksanız bir kimlik kontrolu yapsanız işin rengini daha net görürsünüz

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik