Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Bu yıl 2. düzenlenen Blog Ödülleri organizasyonuna Kocaeli Etkinlikleri ve Haberleri olarak katıldık. Çekişmeli geçecek bir organizasyona benziyor. Rakiplerimizin bizden üsttün olduğunu görüyorum lakin sizlerin oyları ile neden biz 1. olmayalım ki ? Bizi sizin oyunuz sizler 1. yapacaksınız. Sizin başarınızın bizim başarımızı olacak. Sizin oyunuz ile hem siz hem biz hem de Kocaeli kazanmış olacak

Oy vermek için !….

İlk olarak BÖ’ye kayıt ol (ücretsiz ve sadece 1 dk içerisinde) Şimdi yapacağın tek şey Kültür Sanat kategorisinden Kocaeli Etkinlikleri ve Haberleri‘ne oy vermek.

Yapacağın işlemlerin hepsi bu, ne kadar az ve kolay değil mi ? Haydi durma sende oyla !…..

Bu yarışmada bize oy verebilirsiniz. Sizin vereceğiniz oylar ile bizler yarışmayı kazanırız. Siz isterseniz olur, çevrenizdekilere duyurursanız onlarda isterse daha garanti olur. Bizi birinci yapacak olan sizlersiniz. Siz yoksanız biz birinci olamayız belki de sondan birinci olacağız. Siz bunu ister misiniz ?

Yaklaşık olarak bir yıldır sizlerleyiz. Sizlere ulaşıyoruz size haberler ulaştırıyoruz. Aramızda bir oyun lafı olmayacağını düşünüyoruz. Bu keyifli yarışta bir oy ile bizleri birinciliğe çıkaracağını unutma ve bu yarışmayı daha çok kişiye duyur. Kazanan sen ol !….

Blog Ödülleri görseli için TEAkolik‘e buradan teşekkürleri bir kez daha iletmek isterim. Ayrıca BÖ’de teknolojisi kategorisinde onun bloguna oy verirseniz sevinirim.

4 Yorum “Blog Ödüllerindeyiz Oylarınızı Bekliyoruz”

 1. Kaan Gülten dedi ki:

  Blog ödüllerinde başarılar diliyorum. Teknoloji kategorisinde de oyunuzu http://www.AutoCADHocasi.com a bekliyorum 🙂

 2. ßéñqü dedi ki:

  Sayfanı beğeni ile takip ediyorum 🙂
  Blog Ödüllerin de umarım birinci olursun tabi tek oy hakkı kötü olmuş..

 3. Resul AYDOĞDU dedi ki:

  @ßéñqü, Takibiniz için çok teşekkür ederim. Muhtemelen yanlış anlamadıysam bizlere oyda verdiniz bunun için ayrıca teşekkür ederim. Temenniniz umarım gerçek olur. Bunu canı gönülden istiyoruz. Bizlerle birlikte olmaya devam edin. 😉

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik