Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Bekirpaşa Belediyesi Sünnet Şöleni 2008
Bekirpaşa Belediyesi’nin geleneksel sünnet şöleni etkinlikleri için tüm hazırlıklar tamamlandı. 22 Ağustos Cuma Akşamı yapılacak olan sünnet şölenine tüm Kocaeli halkı davet ediliyor.

Kıyafetler Dağıtıldı
18 Ağustos Pazartesi günü sünnet olacak 63 çocuğa kıyafet dağıtımına katılan Bekirpaşa Belediye Başkanı Abdullah Köktürk sosyal belediyecilik anlayışımız çerçevesinde halkımızın sevincini birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Geleneksel olarak devam eden sünnet etkinliklerinde çocuklarımıza şimdiden geçmiş olsun derken, ailelerine de evlatlarının diğer mürüvvetlerini de görmelerini diliyorum dedi.

Halk’tan Teşekkür
Kendilerine böyle bir mutluluğu yaşattığı için Bekirpaşa Belediye Başkanı Abdullah Köktürk´e ve belediye çalışanlarına teşekkür eden aileler de Belediyenin kontrolünde evlatlarımız sünnet olacaklar. Sünnet vesilesi ile bir aradayız ve çok mutluyuz. Her şey çok güzel. Toplu sünnet şöleni nedeniyle çocuklar çok güzel bir ortamda kardeşçe birlikte oluyorlar dediler.

Bekirpaşa Belediyesinin 2008 Şölen Etkinlik Programı ise şöyle ;
19 Ağustos 2008 Salı:Kandıra Sarısu Tesislerinde piknik.
21 Ağustos 2008 Perşembe:Fuar gezisi (Lunapark´ta eğlence)
22 Ağustos 2008 Cuma:KBB Üçyol Mevlana Kültür Merkezi´nde saat:19.30´da başlayacak şölende Bekirpaşa Belediyesi Çocuk Korosu Konseri, TV Programcısı Burak Sezen ile çocuk şarkıları ve animasyonlu eğlence,
23 – 24 Ağustos 2008 Cumartesi ve Pazar: Sünnet kesimi

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik