Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler


Nicomedia Ajans tarafından her sene geleneksel olarak düzenlenen Beachfest, bu yıl da harikaydı. Dünyaca ünlü DJ’ler Chris Lawyer & Thomy ve Chocolate Puma’nın canlı performanslarıyla renklenen gece, Bodrum gecelerini aratmadı

Muhteşem bir organizasyon
Karadeniz’in incisi Kerpe’de bulunan eski adıyla Varuna yeni ismiyle Nicomedia Beach Otel, önceki akşam unutulmayacak bir organizasyona ev sahipliği yaptı. Nicomedia Clup Ajans tarafından organize edilen ve saat 12.00’de gündüz etkinlikleriyle başlayan Beachfest, saat 21.00’de dünyaca ünlü DJ’ler Chris Lawyer&Thomy ve Chocolate Puma’nın sahne almasıyla devam etti. Kerpe Nicomedia Beach Otel’de düzenlenen organizasyona, 3000 kişi katıldı. Ortaya çıkan görüntüler ise, Bodrum gecelerini aratmadı.

Denizin keyfini çıkardılar
Saat 12.00’de başlayan organizasyonun gündüz etkinlikleri de büyük ilgi gördü. Yapılan sumo güreşi, halat çekme yarışması, çuval ve beachvoley turnuvalarında yaşanan heyecan eğlenceyi doruğa çıkardı. Çeşitli etkinliklerle devam eden beachfestin, gündüz etkinliklerinde sahne alan yerli DJ’ler Aktürk Aksoy, Gökhan B., Okan Şahin, Kaan Demiral ve Kaan Kaya’nın performansları, İzmitli gençlere unutamayacakları dakikalar yaşattı.

Chris Lawyer coşturdu
2008’e damgasını vuran parçaları We Gonna Feel It ile dünya sıralamalarını alt üst eden Chris Lawyer&Thomy, beachfestin gece bölümünde muhteşem performanslarıyla İzmitliler’i coşturdu. Chris Lawyer&Thomy ve Chocolate Puma’da’nın da sahne aldığı beachfestte, İzmitliler adeta kendilerinden geçti. Eğlencenin doruğa çıktığı gecede, birbirinden eğlenceli anlaryaşandı. Gençler, gecenin geç saatlerine kadar eğlendi.

Unutulmayacak bir gün
Bölgenin en büyük organizasyonunda Kerpe’ye akın eden 3000 İzmitli, unutamayacağı bir gün yaşadı. Gündüz başlayan etkinlikler ve dünyaca ünlü DJ’lerin katılımıyla yapılan partide, gençler gönüllerince eğlendi. Bir sene boyunca beklenen ve Red Bull’un sponsorluğunda gerçekleştirilen festivalde, herhangi bir tatsızlığın yaşanmaması da organizetörleri sevindirdi. Gençler, kusursuz organizasyon için yetkililere teşekkür etti.
Onur KORLU
BizimKocaeli

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik