Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Altinova'da Demet Akalın'lı Sünnet Şöleni
Altinova Belediyesi tarafından hazırlanılan ve bu yıl 5.cisi düzenlenen Geleneksel Altınova Sünnet şöleni etkinlikleri kapsamında 20 çocuk sünnet ettirildi. Düzenlenen etkinlikler kapsamında Ünlü sanatçı Demet Akalın konseri ile sünnet çocukları ve aileleri unutulmayacak bir akşam yaşadılar.

Altinova Belediyesi tarafından gerçekleştirilen sünnet şöleni kapsamında bu yıl 20 çocuk sünnet ettirildi. Sünnet olan çocuklara Suadiye Belediye Başkanı Şükrü Karabalık ile birlikte başkan Dr. Metin Oral birer çeyrek altın taktılar.

Sünnet şöleni kapsamında konser veren ünlü sanatçı Demet Akalın, Altınovalı hayranlarını coşturdu. Sahneye yüksek topuklu bir ayakkabıyla çıkan Demet Akalın, ilk parçasının ardından ayakkabılarını çıkararak şarkılarını yalın ayak söyledi. Sünnet olan 9 yaşında bir çocuğu sahneye çağırarak dans eden Akalın, kızlara nasıl yaklaşması konusunda taktik verdi. Sünnet olan çocukları toplu olarak sahneye çıkaran Demet Akalın, çocukları oynattı. Akalın, sünnet çocuklarının pek oynamaya niyeti olmayınca sahneden ailelere çocuklarını doğum günü partisi gibi etkinliklere göndermelerini, dans edemeyen çocukların içine kapanık olabileceklerini söyledi. Kaybolan bir kız ve bir erkek çocuğunu sahneye çıkararak anne ve babalarını arayan Demet Akalın, “Çabuk cıksın bunların anneleri. Yoksa ben evlatlık alacağım” dedi. Ağlayan çocukları sakinleştirmeye çalışan Demet Akalın, çocukların annelerine fırça attı. Sahnede zaman zaman plaj terliği giyen Demet Akalın, konserini yüksek topuklu ayakkabılarını giyerek tamamladı.

3 Yorum “Altınova’da Demet Akalın’lı Sünnet Şöleni”

  1. tolunay dedi ki:

    çok güzeldi iy kide demet akalını getirdiler demet akalım gibi sanatcımı varya

  2. Gökhan dedi ki:

    konser çok güzeldi eğlen dik seneyede yine demet akalın gelsin yine aynı coşku olur ben ce hatta daha fazla olabilir

  3. umut dedi ki:

    ewet yha superdi costuk o gece bizi muthiş cossturdu tşk

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik