Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Açık Havada Sinema Keyfi Sürüyor
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kuruluşunun 4.yıl etkinlikleri kapsamında yapılan kent genelinde açık hava sinema günleri programının 2. haftasında vatandaşlar yine büyük ilgi gösteriyor.
MÜKEMMEL YAZ AKŞAMLARI
Kuruluşunun 4. yılında etkinlikler düzenleyen Büyükşehir Belediyesi Kocaelililere açık havada sinema izleme keyfini yaşatmaya devam ediyor. 12 Ağustos Salı gününe kadar kentin dört bir yanında her gün iki ayrı bölgede sinema gösterimi yapılacak. Açık alanda kurulan altı çarpı dört boyutundaki perde aracılığı ile gösterilen filmler sayesinde Kocaelililer mükemmel bir yaz akşamı yaşama fırsatı buluyor.

İKİ FARKLI FİLM
Sinema Gösterimlerinin ikinci haftasındaki etkinlikler Pazartesi günü Derince Harikalar Sahili ve Gölcük Anıtpark’ta, Salı günü Ulaşlı sahili ve Maşukiye Futbol Sahası’nda sürdü. Açık havada yapılan organizasyonda yönetmenliğini Mahzun Kırmızıgül’ün yaptığı Beyaz Melek ve 1. Dünya Savaşı’nda 120 kahraman çocuğun hikayesini anlatan 120 adlı filmlerin gösterimi yapılıyor.

DEVAM EDİYOR
Film öncesi çeşitli animasyonların yapıldığı Açık hava sinema günleri programında yarın Karamürsel İlhan Çınar alanında Beyaz Melek, Bekirpaşa’da Doğu Kışla Parkı’nda 120 adlı film gösterimi gerçekleşecek. Cuma akşamı ise İzmit Lisesi’nde Beyaz Melek, Darıca Bayramoğlu Yusuf Savaş İlköğretim Okulu’nda 120 adlı film vatandaşlarla buluşacak.

Açık Havada Sinema Keyfi Sürüyor

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik