Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Açık Hava Sinema Keyfi Günleri Bitti
Açık Hava Sinema Günleri ile sinema keyfini Kocaeli‘li vatandaşların ayağına getiren Büyükşehir Belediyesi’nin etkinliği dün sona erdi. Büyükşehir, Açık Hava Sinema Keyfi’nin kapanışı dün Kuruçeşme ve Dilovası’nda eş zamanlı olarak yapıldı.
30 BİN İZLEYİCİ
Açık havada sinema keyfi etkinliğine katılım, tüm merkezlerde yoğun bir şekilde yaşandı. Toplam 30 bin kişinin katılım gösterdiği etkinliklerde ilk defa sinema izleyenlerin olduğu da gözlendi. Geçtiğimiz ay Yahya Kaptan ve Suadiye’de  başlayan etkinliler, Darıca, Alikahya, Şekerpınar, Köseköy, Çayırova, Kullar, Kandıra, Uzunçiftlik, Hereke, Gebze, Yarımca, Yuvacık, Karşıyaka, Ereğli, Tütünçiftlik, Değirmendere, Derince, Gölcük, Ulaşlı, Maşukiye, Halıdere, Yenikent, Bekirpaşa, Karamürel, Saraybahçe, Bayramoğ’nda ile devam etti.

KANDIRA SAHİLLERİNDE ÇİFT GÖSTERİM
Kandıra sahillerinde açık havada sinema etkinliği üç gün sürdü. Cebeci ve Kerpe sahilinde yapılan film gösterimi, Kefken ve Kerpe sahilinde devam etti. Etkinliğe tatilciler büyük ilgi gösterdi. Kumsallar, film izleyen gençlerle doldu. Bölge halkı Büyükşehir Belediyesi’ne bu etkinliğinden dolayı teşekkür etti.

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik