Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, bu yıl 3 ncü kez Lale Festivali yarışmasını düzenliyor. Bu yılki festival, Seka Park alanında 4 Nisan Pazar günü gerçekleşecek. Festival’de Emre Aydın konser verecek.

Büyükşehir Belediyesi, bu yılki Lale Festivali’nin yaklaşan ÖSS ve SBS sınavları öncesi gençler için moral olmasını amaçlıyor. Seka Park alanında 4 Nisan Pazar günü gün boyu gençlere, çocuklara yönelik yarışmalar, eğlenceler düzenlenecek. Festivalin finalinde gençlerin son dönemlerde en sevdiği sanatçılardan biri olan Emre Aydın konser verecek.

6 Yorum “3. En Güzel Lale Festivali”

 1. gkncı biri dedi ki:

  sen gelme kocaeliye. hiç gelme hemde. sen git gökhanı gönder(özen)
  bunu niye çağırdınız ya kocaeliye.bi rde başlığa en güzel lale festivali yazmışsınız .en güzel lale festivali gökhan özenin geldiği zamandı . hep o gelsin bence onu çağırın . boşverin emre aydını flan .gökhan özenin kocaelide çok hayranı var çünküü.hep o gelsin onu istiyoruzz. emre aydın falan istemiyoruz biz!

 2. elf:) dedi ki:

  ben çok güzel bır organızasyon gercekten gençlere yanı bızlere moral olucagına emınım …

 3. Aylin dedi ki:

  Yarın oradayım 🙂

 4. büşra dedi ki:

  konser ücretli mi acaba bi bilgisi olan var mı ?

 5. Kübra dedi ki:

  Emre’yi yeniden Kocaeli’de görmek istiyoruzzz.. Bunun için bir program olursa Kocaeli Fanlar adına çok sevinicez. Ayrıca burda konser veripte kalabalık seyirci grubu oluşturan sanatçılar çok nadir bulunur biliyorsunuz. Bu sene Emre Kocaeli’ye gelmeli.

 6. yaren dedi ki:

  yhaa emre aydın bu senede gelsin bide mustafa ceceli 😀

Düşüncelerinizi yazın!

3. En Güzel Lale Festivali

Ücretsiz Abonelik