Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Gölcük Belediyesi, Türkiye Yüzme ve Sualtı Sporları Federasyonu, Doğukan Can Kurtarma Grubu’nun da destek verdiği 2. Uluslararası Açık Deniz Yüzme Yarışları’nda hazırlıklar tamamlandı.

Uluslararası nitelikte olan yarışlar 28 Haziran Pazar saat 09.00’da start alacak. Değirmendere Sahili’nden başlayarak 5 kilometrelik parkurda gerçekleştirilecek yarış öncesi sahildeki Değirmen Cafe’de basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Yüzme Sualtı Sporları As Başkanı Şahin Özer, Yüzme Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Nevzat Mutlutürk, Yüzme İl Temsilcisi Engin Kater, Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Nurettin Arıcan ve Yüzme Kulübü’nden Ceval Kavas katıldı

Mehmet Ellibeş yaptığı konuşmada, “Değirmendere Gölcük’ün gözbebeği. Bu yıl ya yüzme yarışlarının devamı olarak bir irade ortaya koyduk. 1973 yılında başlayan yüzme yarışları 1976 yılına kadar devam etti. 30 yıl sonra 2006 yılında tekrar yüzme yarışları Büyükşehir Belediyesi ile başladı”bilgilerini verdi.

Haberin Devamı

Düşüncelerinizi yazın!

2. Uluslararası Kocaeli Yüzme Yarışları

Ücretsiz Abonelik