Kocaeli Etkinlikleri


Kocaeli'de Gerçekleşecek Kültür ve Sanat Etkinlikleri. Sergiler, Konserler, Festivaller, İmza Günleri Hakkında Bilgiler


Kandıra Bağırganlı Taflan Koyu Dayanışma ve Güzelleştirme Derneği tarafından bu yıl 15.´si düzenlenen Taflan Koyu Kültür Sanat ve Spor Festivali, yarın başlıyor
Kandıra Bağırganlı Köyü Taflan Koyu Dayanışma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Seyit Ali Aktaş, dernek binasında düzenlediği basın toplantısında, derneğin bu yıl 15.´sini düzenleyeceği festival hakkında açıklamalarda bulundu. Festivalin yarın ve 26 Temmuz Cumartesi günü yapılacağını söyleyen Aktaş, “Kandıra´nın yaz turizminin en önemli merkezi olan ve Karadeniz sahilindeki temiz, güvenli ve görkemli plajı ile adını duyuran Bağırganlı Taflan Koyu´nda her yıl geleneksel hale getirilen festivalimizin bu yılda mükemmel ve renkli geçmesi için bütün hazırlıkları tamamladık. Kandıra´yı ve temiz çevreyi seven herkesi kum üzerinde voleybol oynamaya, eğlenmeye ve Karadeniz´in en güvenli koyunda denize girmeye davet ediyoruz” dedi. Toplantıya dernek yönetici ve üyeleri de katıldı.

Festival programı
Yarın saat 15.00´de plaj voleybolu elemeleri ile çeyrek finalleri karşılaşmaları yapılacak. 26 Temmuz Cumartesi günü saat 10.00´da plaj voleybolu yarı final ve finali karşılaşmaları, Taflan Koyu yaşlılarının protokol üyeleri ile müsabakası ve ödül töreni yapılacak. Saat 21.00´de Eylül Turan konser verecek. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bandosu yaz konseri ile festivale renk katacak. Katkıda bulunan ve komitede görev alanlara verilecek plaketlerle festival sona erecek.
KocaeliGazetesi

Bir Yorum “15. Taflan Köyü Kültür Sanat ve Spor Festivali”

  1. salihemirobak dedi ki:

    taflan köyümü seviyorum hemde çok ………çok

Düşüncelerinizi yazın!

Ücretsiz Abonelik